محموله غول پیکر فوق سنگین چیست آیا موشک قاره پیما بود؟ +فیلم

محموله غول پیکر فوق سنگین چیست آیا موشک قاره پیما بود؟ +فیلم

ویدیویی از انتقال یک محموله غول پیکر از جاده اراک توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است این سازه غول پیکر ۷۲۰ تن وزن داشته که از ماشین سازی اراک به سمت کرمان در حال حرکت بود.

محموله غول پیکر فوق سنگین چیست

این محموله از ماشین‌سازی اراک به سمت کرمان در حال حرکت بوده است و اینکه آیا قرار است به مناطق دیگری همچون نطنز و یا بوشهر برود هنوز مشخص نیست؛ اما به گفته کارشناسان زمان رسیدن این محموله به کرمان تا ۶ ماه طول خواهد کشید که در شرایط جنگی چنین بازه زمانی منطقی نیست؛ بنابراین با احتمال بالایی نظامی بودن این محموله را باید غیرقابل قبول دانست.

برخی معتقد هستند که دستگاه پرتاب موشک قاره‌پیما یا موشک‌های با برد بالا بوده است، برخی دیگر آن را به پروژه‌های عمرانی و برج‌های پتروشیمی مرتبط می‌دانند.

یک مقام دولتی در این باره اعلام کرده که موضوع محرمانه است و نباید رسانه ها به حدس و گمان ها بپردازند و ایجاد شایعه نکنند.

درباره اینکه این سازه چه بوده حرف و حدیث‌های زیادی وجود دارد برخی‌ها معتقد هستند که دستگاه پرتاب موشک قاره پیما یا موشک‌های با برد بالا میباشد برخی دیگر آن را مربوط به پروژه‌های عمرانی می‌دانند.

اما با توجه به درگیری‌های منطقه و تهدیدهای نظامی اسرائیل صحبت درباره اینکه این محموله نظامی و جنگی باشد بیشتر است.

محموله غول پیکر فوق سنگین چیست آیا موشک قاره پیما بود؟ +فیلم

برخی از کاربران معتقد هستند که اگر این محموله مربوط به ساخت و سازهای عمرانی بود نباید بر روی آن کاور می‌کشیدند و یکی از دلایلی که روی این محموله ۷۲۰ تنی کاور کشیده شده است به احتمال زیاد مربوط به سلاح‌های نظامی خواهد بود.

همچنین ببینید

بمب gbu (جی بی یو) چیست +فیلم لحظه انفجار

آب خشک چیست و مواد تشکیل دهنده آن چیست؟ +فیلم

این محموله از ماشین سازی اراک به سمت کرمان در حال حرکت بوده است و اینکه آیا قرار است به مناطق دیگری همچون نطنز و یا بوشهر برود هنوز مشخص نیست.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *