آیا مدارس فردا یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟ +اسامی شهر ها

آیا مدارس فردا یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟ +اسامی شهر ها

آخرین خبرها از وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 19 آذر 1402 تهران ، کرج ، البرز ، شیراز ، اهواز ، خوزستان ، همدان ، اراک ، قزوین ، قم ، مشهد ، اصفهان ، سمنان ، کرمانشاه و کردستان ، تبریز را در این صفحه بخوانید.

طبق گفته هواشناسی بارش باران به زودی شهرهای شمالی کشور را فرا میگیرد و وزش باد در تهران و کرج  و اصفهان آلودگی هوا را کاهش میدهد.

آیا مدارس یکشنبه 19 آذر 1402 تعطیل است؟

امروز شنبه 18 آذر همه مدارس کشور باز بودند و مدارس هیچ شهری تعطیل نشد پس انتظار میرود فردا یکشنبه 19 آر 1402 نیز مدارس همه شهرها باز باشد.

با توجه به شاخص آلودگی هوا که در بسیاری از شهرهای کشورمان بالا بود اما مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل نشد تا دانش اموزان به شدت از این اتفاق ابراز ناراحتی کنند.

آیا مدارس فردا یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟ +اسامی شهر ها

با اینکه شاخص آلودگی هوا شب گذشته در بسیاری از شهرهای کشور عدد هشدار دهنده را نشان می‌داد اما هیچ کدام از مدارس و دانشگاه‌های کشور تعطیل نشد تا دانش آموزان راهی مدرسه شوند.

این در حالی است که امروز باز هم به دلیل سرمای هوا و افزایش آلاینده‌ها هوای بسیاری از شهرها به شدت آلوده می‌باشد .

در شهرهای تهران و کرج و اصفهان و همدان و اراک و قم و قزوین مشهد آلودگی هوا همچون ابری بر روی شهر سایه افکنده و باعث آسیب رسیدن به مردم می‌شود متاسفانه فعلاً هیچ راهکاری برای از بین رفتن آلودگی هوا وجود ندارد از سوی دیگر زز وزش باد و بارندگی نیز خبری نیست تا همچنان دانش‌آموزان با مشکلات زیادی از نظر تنفسی به مدرسه بروند.

تا روز دوشنبه هوای تهران ، اصفهان ، کرج و اراک و قم آلوده است

با اینکه اعلام شد که تا روز یکشنبه آلودگی هوا در سراسر شهرهای بزرگ وجود دارد اما مشخص نیست که چرا مدارس تعطیل نشد و آموزش و پرورش و مسئولان تاکید دارند که مدارس به صورت حضوری برگزار شود.

آیا مدارس فردا یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟ +اسامی شهر ها

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

از جمعه شب تا ظهر یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲، به دلیل عدم وزش باد قابل ملاحظه و سکون نسبی جو، در بعضی ساعات به ویژه عصر و شب) در نواحی پرتردد جنوب و مرکز استان، کاهش کیفیت هوا و انباشت آلاینده‌ها مورد انتظار است.

بارش باران از سه شنبه

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ادامه داد: سه‌شنبه (۲۱ آذر) با ورود سامانه بارشی به شمال غرب کشور، ابرناکی و رگبار باران، در شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز و تهران همچنین غرب سواحل دریای خزر آغاز می‌شود و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش به‌صورت برف خواهد بود.

وی افزود: چهارشنبه (۲۲ آذر) سامانه بارشی ضمن تشدید فعالیت به جنوب غرب و مناطقی از مرکز کشور نیز کشیده خواهد شد.

به گفته ضیاییان از روز یکشنبه تا اوایل شب سه‌شنبه در شهرهای صنعتی تهران، کرج، اراک و اصفهان افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده تصریح کرد: آسمان تهران فردا (۱۹ آذرماه) صاف و کمی ابری و وزش باد، بعضی ساعت‌ها افزایش باد با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد و در ‌روز دوشنبه (۲۰ آذر) صاف تا قسمتی ابری و غبار صبحگاهی با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

یک نظر

  1. با این فیلم که من دیدم آنقدر تهران آلوده بود که باید ۱۰۰رصد تعطیل میشد من فقط میخوام بدونم اگر بچه های ما اینجوری با این هوا میرن مدرسه بچه های خودشون میرن مدرسه اولا اگر برن مدرسه خب بابا درک کنید بچه آینده دارن شما باید به فکر آینده خودتون باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *