مدیر شهرداری کرج کیست که بازداشت شده است؟

مدیر شهرداری کرج کیست

حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز درباره مدیر شهرداری کرج که بازداشت و دستگیری شده است گفت دو مدیر شهرداری کرج برای انجام وظایف قانونی خود در مقابل پیمانکاران درخواست پول میکردند و به عبارتی از موقعیت خود سواستفاده کرده اند این دو مدیر توسط مراجع قضایی دستگیر شدند.

دو مدیر شهرداری در قبال انجام وظایف خود از پیمانکاران 15 سکه دریافت کردند که این کار غیرقانونی بوده است و بلافاصله مراجع قضایی وارد عمل شده و انها را دستگیر کرده است.

این مدیران تخلفات دیگر نیز انجام داده اند و در انجام وظایف خود کم فروشی نمودند.

ماجرای رشوه گیری

رئیس کل دادگستری استان البرز افزود: متهمان که در ازای پرداخت مطالبات قانونی پیمانکاران شهرداری تقاضای پرداخت وجه می‌کردند، روز گذشته پس از دریافت ۱۵ سکه نیم بهار آزادی از یکی از پیمانکاران سازمان تحت مدیریت خود با دستور مقام قضایی از سوی پلیس امنیت اقتصادی استان البرز به همراه یکی از مدیران سازمان بازداشت شدند.
وی بیان کرد: متهمان هم اکنون در اختیار پلیس امنیت اقتصادی قرار دارد و در بازرسی از محل کار و منزل متهمان ۱۵ سکه نیم بهار آزادی و ۱۰۷ کارت هدیه نقدی پنج و ۱۰ میلیون ریالی کشف و ضبط شده است.

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا