مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای کتک زدن دانش اموزان دختر

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای کتک زدن دانش اموزان دختر

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای کتک زدن دانش اموزان که در فضای مجازی حواشی زیادی را به وجود اورده است.

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست

ویدویویی درفضای مجازی منتشر شده بود که درباره آن گفته شد مدیر مدرسه اقدام به کتک زدن دانش اموزان کرده است در فیلم تعدادی از دانش اموزان در حالی که بر روی زمین افتاده بودند منتظر انتقال آنها به بیمارستان بودند.

رسانه های معاند مدعی بودند که این دختران شعار ضدانقلابی سر داده و توسط مدیر مدرسه مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند.

اما آموزش و پرورش در این باره بیانی زیر را صادر کرد.

ماجرای کتک زدن دانش اموزان دختر

روز سه‌شنبه ساعت 10:45 صبح، چند دانش‌آموز هنرستان دخترانه آرمینه مصلی‌نژاد در زمان فتن به کلاس درس شروع به بی نظمی کردند و مدیر مدرسه نیز تلاش زیادی کرده تا دانش اموزان توجیه کند.

اما یکی از دانش اموزان که بیماری زمینه ای داشته است حالش بد شده و بر روی زمین می افتد و مسئولان مدرسه سعی میکنند او را به بیمارستان منتقل کنند.

حاضر شدن دو آمبولانس در مدرسه باعث میشود که دانش اموزان ترسیده و به خانواده های خود خبر بدهند

از آنجا که اولیای دانش‌آموزان همیشه همراه و پشتیبان نظام تعلیم و تربیت هستند، خود را به مدرسه می‌رسانند تا در جریان کار قرار بگیرند.

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای کتک زدن دانش اموزان دختر

با اقدام به‌موقع اورژانس، دانش‌آموز مذکور همراه با اولیا به بیمارستان انتقال می‌یابد و پس از زمان کوتاهی همراه خانواده به منزل بازمی‌گردد و هم‌اکنون نیز حال عمومی دانش‌آموز خوب است.

پس از این ماجرا صبح امروز در حالی‌ که آموزشگاه به فعالیت روزانه خود می‌پرداخت، نشستی صمیمی با حضور رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 ری با اولیای محترم دانش‌آموزان این آموزشگاه نیز برگزار و در مورد ابعاد موضوع گفت‌وگو می‌شود.
اقدامات آموزش و پرورش ناحیه دوی ری برای تکمیل پرونده و رسیدگی به موضوع مطابق قوانین و مقررات در حال انجام است.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 نظر

  1. ما همسایه این هنرستان هستیم، ولی خبرش رو اینجا دیدیم، خیلی با حاله

  2. مدير اين مدرسه و كل خانواده محترم ايشون رو بنده شناخت كافي روشون دارم از پدرشون كه فوت شدن تا فرزندانشون همه از خيرين و فعالان درمسير فقرزدايي هستن كل خانواده انسانهاي اروم با شخصيت و انسان دوست هستند مادر ايشون حدود٣٥ سال مدير مدرسه معلولين بوده و باهمكاري خيرين و خانواده براي اين بچه هاي معلول خدمت كردند ٤ سال هست كه بنده باهمكاري خيلي نزديك از اين خانواده شناخت كافي دارم چون ايشون امسال مدير اين مدرسه شدن براشون پاپوش درست كردن هركي كه درست كار ميكنه دشمنان زيادي داره همسر ايشون كارمند صداسيما هست ولي تو فضاي مجازي گفتن سپاهي هست از خانواده ايشون هيچ شخص نظامي وجود نداره برادرشون مهندس هست خواهر ايشون دانشجوي رشته مهندسى ساختمان ميخونه مادرشون بازنشسته هست ولي همچنان براي معلولين خدمت ميكنه منافقين هركاري ازدستشون بربياد براي برهم زدن ارامش اين كشور انجام ميدن اون بيشعوري كه اين چرتو پرتارو ميگه فكر نميكنه جون يه مادر كه مدير مدرسه هست رو در خطر ميندازه الان براي رفت و امدش بايد تن خانوادش بلرزه با جون مردم بازي نكنيد براي اهداف كثيفتون از خون مردم بيگناه مايه نزاريد با تحريك دانش اموزان محيط مدرسه رو دگرگون كردين خانواده ها تا فرزندشون از مدرسه برگرده تنشو ميلرزه همه مردم به اين اوضاع اقتصادي معترض هستند ولي اين راهش نيست كه با بچه مردم سپردرست كنيد
    خودتون بچه و خانواده نداريد؟ بس كنيد اين كثافتكارياتون رو اخه تا كي اين ملت بايد خون بده و سياه پوش عزيزانشون باشن در اخر بدونيد هيچ كدوم از مردم كشورمون اجازه دخالت كشورهايي كه براي منافع خودشون ايران رو در خواب ميبينن به هيچكدومتون نميدن شتر درخواب بيند پنبه دانه گهي لب لب خورد گه دانه دانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *