فیلم کامل هجوم زشت مردم در کلیسای وانک اصفهان + واکنش ها
هجوم زشت مردم در کلیسای وانک اصفهان در روز کریسمس که در نوع خود عجیب است.

فیلم کامل هجوم زشت مردم در کلیسای وانک اصفهان + واکنش ها

کلیسای وانک اصفهان شب گذشته به مناسبت کریسمس ۲۰۲۳ شاهد اتفاقات عجیب غریبی بود تعداد زیادی از مردم برای حضور در کلیسا به این محل آمده بودند که سیل جمعیت باعث شده بود مشکلاتی برای ارامنه و خدمه کلیسا به وجود بیاید.

کلیپ هجوم زشت مردم در کلیسای وانک اصفها

مجله شبونه – حجم بالای حضور مردم برای رفتن به کلیسای وانک اصفهان سبب شد خساراتی به این کلیسا وارد شود نکته عجیب اینکه حاضران در محل با ذکر صلوات سعی می‌کردند که به کلیسا وارد شوند اما مسئولان کلیسا از حضور این سیل از جمعیت خودداری کردند.

۲۵ دسامبر که برابر است با کریسمس در سراسر جهان در کشورمان نیز ارامنه و مسیحیان برای حضور در کلیساها اقدام کردند که در کلیسای وانک اصفهان با مشکلات زیادی روبرو شدند.

متاسفانه اینکه چرا باید برخی از افراد برای هر مناسبتی حضور پررنگ داشته باشند در نوع خود بسیار غم انگیز است اینکه با حضورشان باعث مزاحمت برای سایر افراد و ادیان دیگر شوند. کلیسای وانک یکی از کلیساهای تاریخی ارامنه شهر اصفهان است. این کلیسا به دستور شاه‌عباس دوم و با تلاش ارامنه این شهر ساخته شده است. نام این کلیسا از روی کلیسایی در شهر نخجوان به نام «آمنا پر گیج وانک غوغا» گرفته شده است. به کلیسای وانک «کلیسای نجات‌دهنده مقدس» نیز گفته می‌شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *