فیلم کامل مرده شوری پریوش نظریه در غسالخانه

فیلم کامل مرده شوری پریوش نظریه در غسالخانه و شستن مرده ها

مرده شوری پریوش نظریه بازیگر سریال گیلدخت در غسالخانه برای ساخت یک مستند شاید برای شما جذاب باشد.

پریوش نظری بازیگر سینما و تلویزیون در یکی از برنامه‌های اینترنتی که توسط علی ضیا اجرا می‌شود حضور پیدا کرد و درباره دورانی که به عنوان مرده شور در غسالخانه فعالیت می‌کرده توضیحاتی داد که برای کاربران فضای مجازی بسیار عجیب بود.

مرده شوری پریوش نظریه در غسالخانه

پریوش نظریه در این باره می‌گوید برای ساخت مستندی به غسالخانه بهشت زهرا می‌رفته است با اتفاقات بسیار عجیب و غریب و وحشتناکی روبرو می‌شده است از جسد زنی که توسط قطار زیر گرفته شده و تنها موهایش سالم مانده که هیچکس نمی‌توانسته او را غسل بدههد و به تیمم اکتفا می‌کردند.

برای اینکه به کارکنان قاسالخانه بگوید که من هم می‌خواهم به آنها کمک کنم و فقط صرفاً برای فیلمبرداری نیامدم در شستن مرده‌ها به آنها کمک می‌کرده است.

فیلم کامل مرده شوری پریوش نظریه در غسالخانه

او میگوید عجیب‌ترین غم انگیزترین مرده‌ای که شستم نوزاد ۶ ماهه‌ای بود که مادرش از پشت شیشه مدام به درب می‌کوبید که مواظب باشیم آب در گوش‌هایش فرو نرود چرا که این بچه از این اتفاق بدش می‌آید.

همچنین ببینید:

صحبت‌های غم انگیز و دردناک پریوش نظریه از دورانی که در غسالخانه فعالیت می‌کرده با واکنش‌های زیادی همراه شد و بسیاری از کاربران او را به خاطر کار نیکی که می‌کرد تحسین کردند.

خانم متولد ۳ بهمن ۱۳۴۸ در گچساران بوده و ۵۳ سال سن دارد او بازیگر و مستندساز کشورمان است که تجربه بازی در سریال‌های گیلاخت و زمین گرم و ترور خاموش نهنگ عنبر و دلدار و سایبان و زیر پای مادر را در کارنامه‌اش دارد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *