ماجرای فیلم ضرب و شتم کودکان در مرکز بهزیستی سلمان تهران
کتک زدن و ضرب و شتم کودکان در مرکز بهزیستی سلمان تهران که در شبکه های اجتماعی وایرال شده است

فیلم کامل ضرب و شتم کودکان مرکز بهزیستی سلمان تهران +جزئیات

کلیپ کتک زدن و ضرب و شتم کودکان همراه با توهین و تحقیر آنها توسط یک مربی در مرکز بهزیستی سلمان تهران در شبکه های اجتماعی منتشر شد که موجب ناراحتی کاربران گردید در نهایت این مربی خاطی بازداشت شد.

این ویدیو که در شبک های اجتمای منتشر شد واکنش های زیادی را در پی داشت! اینکه مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست چرا باید با آنها اینگونه رفتار کند بسیار تاسفبار است. کودکانی که هیچ سرپناهی نداشته و حالا در بهزیستی سلمان نگهداری شده اند اما با زشت ترین الفاظ تحقیر شده و مورد ضرب و شتم قرار میگیرند.

کلیپ کتک زدن کودکان منتسب به بهزیستی

مجله شبونه – به گفته پیج های اینستاگرامی یکی از پرسنل بهزیستی در تهران با کتک زدن کودکان، آنها را برای عدم نظافت تنبیه بدنی میکند! او به یکی از کودکان میگوید حتی با سِرُم در دستت باید نظافت کنی و سپس دست او را پیچ داده و به صورتش سیلی میزند!

اقدام زشت و غیراخلاقی یکی از کارکنان با کودکان بی سرپرست که هیچ توضیح یا توجیحی برای آن قابل قبول نیست.

ماجرای فیلم ضرب و شتم کودکان در مرکز بهزیستی سلمان تهران

آزار و اذیت و تحقیر کودکانی بی سرپرست آن هم در محلی که از انها نگهداری میشوند جایی که باید حامی انها باشد به هیچ عنوان قابل درک نیست! این کودکان یا بی سرپرست بوده اند یا بد سرپرست! به این معنا کودکانی که بد سرپرست بوده اند و مورد آزار واذیت والدین خود قرار میگرفتند به چنین مرکزی منتقل میشوند ولی می ببینید وضعیت اینجا از جای قبلی که بوده اند بدتر است!

 بازداشت مربی خاطی بهزیستی نگهداری کودکان سلمان

مربی که در یکی از مراکز نگهداری کودکان زیر ۱۸سال با آن‌ها بد رفتاری می‌کرد، بازداشت شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، فیلمی در فضای مجازی در ارتباط با کتک زدن یک کودک توسط مربی مرکز نگهداری کودکان سلمان منتشر شد.

اطلاعات خبرنگار ما نشان می‌دهد مربی که اقدام به این کار کرده بود، امروز بازداشت شد.

مرکز نگهداری کودکان بهزیستی سلمان یک مرکز شبه خانواده و زیر نظر بهزیستی است که افراد زیرا ۱۸ سال در آن نگهداری می‌شوند.

پس از این اتفاق تمام کودکانی که در این مرکز نگهداری می‌شدند به یک مرکز دیگر منتقل شدند و این مرکز بسته شد.

سازمان بهزیستی از این مرکز شکایت کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

3 نظر

  1. ب هر حال باید کودک طعم اقتدار هم بچشد

    • امیدوارم به یاری خدا هر لحظه طعم اقتدار رو تو بچشی که کثیف تر از اون مربی ملحدی لعنت به تو و امثال تو حیوانات انسان نما

  2. به جای اینکه بگن به کسی که تونسته تویه اون شرایت سخت وحشت ناک فیلم بگیره می‌خوایم جایزه بدیم میگم باید باید باهاش برخورد بشه آخه اگه اون بنده خدا فیلم نمی‌گرفت مردم از کجا میفهمیدن که تو مرکز نگهداری سلمان چه اتفاقی داره میوفته اگه ریاست بهزیستی خوزستان هر چند وقت یک بار سرزده از این مراکز دیدن میکرد همچین اتفاقی نمی‌افتد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *