فیلم کامل مرگ دلخراش عروس زرندی 20 ساله در شب عروسی

فیلم کامل مرگ دلخراش عروس زرندی 20 ساله در شب عروسی

مرگ عروس زرندی بر اثر واژگون شدن یک دستگاه سواری ماشین عروس در مسیر دوراهی بهشت زهرا باعث ناراحت شدن بسیاری از کاربران فضای مجازی شده است.

فیلم مرگ دلخراش عروس زرندی

به گفته فوریت‌های پزشکی ماشین عروسی که در مسیر شهرری بود در دوراهی بهشت زهرا دچار سانحه شده و متاسفانه واژگون می‌شود و عروس زرندی ۲۰ ساله جانش را از دست می‌دهد.

داماد که به شدت آسیب دیده بود تحت درمان قرار گرفته و به همراه عروس به بیمارستان سینا منتقل شدند اما به دلیل جراحات بسیار زیاد که به عروس زرندی وارد شده بود متاسفانه او جان باخت تا شب عروسی برای داماد یکی از غمگین‌ترین شب‌های زندگی‌اش باشد .

فیلم کامل مرگ دلخراش عروس زرندی 20 ساله در شب عروسی

به گفته اورژانس زمانی که خودروی عروس و داماد واژگون می‌شود برخی از افراد حاصل در صحنه قدام جابجایی مصدومان می‌کنند که این امر باعث شده آسیب بیشتری به داماد و عروس وارد شود و عروس جان خود را از دست بدهد متاسفانه در روزهای گذشته به خصوص عید نوروز تلفات جاده‌ای بسیار زیادی در کشورمان ثبت شد.

عرب پور از همشهریان درخواست کرد: از جابه‌جایی مصدومان در صحنه حادثه و بیرون کشیدن آنها از داخل خودرو مگر در موارد احتمال آسیب بیشتر و مرگ مصدوم از جمله انفجار و سقوط ، به علت آسیب های بیشتر به مصدوم خودداری و مسیر برای ورود خودروهای امدادی باز نگه داشته و از ازدحام در محل حادثه نیز خودداری شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *