علت مرگ محمدصادق حسن پور فرزند علی حسن پور دادستان بوشهر

علت مرگ محمد صادق حسن پور فرزند علی حسن پور دادستان بوشهر چیست؟ به همراه جزئیات را در ادامه این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

علت مرگ و قتل محمد صادق حسن پور فرزند علی حسن پور دادستان بوشهر

علت مرگ محمد صادق حسن پور فرزند علی حسن پور

در روز 22 بهمن خبر مرگ فرزند دادستان بوشهر مهمترین خبری بود که رسانه های کشورمان را درگیر کرد خبری تکاندهنده که باعث شد بسیاری از خبرنگاران به سراغ آقای علی حسن پور رفته و ماجرا را از او جویا شوند در حالی که هیچ جزئیاتی هنوز در این باره گزارش نشده است.

علت مرگ محمدصادق حسن پور فرزند علی حسن پور دادستان بوشهر

جزئیات جدید مرگ محمدصادق حسن پور

بر اساس گزارش های رسیده جسد محمدصادق حسن پور پسر دادستان بوشهر در یکی از اتاق های خانه ایشان پیدا شده است که یک قبضه اسلحه شکاری نیز در کنار او قرار داشته است.

بعد از انتشار این خبر حدس و گمانه زنی هایی در شبکه های اجتماعی دست به دست شد که هیچکدام منبع معتبر ندارند و شایعاتی بیشتر نیستند.

درباره اینکه آیا این پسر جوان به قتل رسیده یا خیر هنوز هیچ چیز مشخص نیست و پلیس آگاهی و مقامات قضایی در حال بررسی دقیق این حادثه تلخ هستند که بدون شک به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که آقای حسن پور از دادستان های پر سابقه استان بوشهر بوده که سوابق زیادی در زمینه قضایی دارد

اگر عکس و یا اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده لطفا در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. علی اکبر کریمی

    رو آنتن پخش شده است؟

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *