مسابقه استعدادیابی موسیقی آوای جادویی (ثبت نام و شرکت)

ثبت نام و شرکت در مسابقه استعدادیابی موسیقی و خوانندگی آوای جادویی (تست خوانندگی استعدادیابی) را در این صفحه ببینید

با توجه به خبری که توسط تهیه‌کننده مسابقه استعدادیابی «آوای جادویی» اعلام نموده است این برنامه مسابقه ای قرار است در چند روز اینده از طریق شبکه نمایش خانگی عرضه شود

مسابقه استعدادیابی آوای جادویی (ثبت نام و شرکت)

‎محمد تهرانی درباره این مسابقه میگوید آوای جادویی یک اتفاق و یک صحنه قابل دیده شدن برای به نمایش رقابتی سالم و معرفی استعداد‌های موسیقی در ایران است که استعدادها بتوانند استعدادهای خود را به نمایش بگذارند.

او میگوید که  این برنامه‌ فقط تولید نشده که مردم را سرمر کند بلکه تلاش میکند با نمایش به اشتراک گذاشتن تجربیات بزرگان موسیقی کشور، تبادل نظرات کارشناسی و آموزش‌ها و تمرین‌های کاربردی لازم، علیرغم خلق لحظات متفاوت و جذاب برای بینندگان، روند رقابت شرکت کننده‌های مستعد را هدفمندسازی نموده و قضاوت را در نهایت به مخاطبین واگذار نماید.

برای اطلاع بیشتر به ادرس avayejadooyi.ir بروید.

وی افزود: در آوای جادویی استعدادهای موسیقی در سراسر کشور، که به هر دلیل امکان حضور در یک اتفاق موسیقیایی بزرگ و یکپارچه را نداشته‌اند میتوانند از طریق دنبال کردن صفحات رسمی این برنامه و شرکت در فراخوان‌های مربوطه که به زودی اعلام میگردد، وارد این مسابقه شوند.

‎تهرانی درباره اسامی هیات مربیان و داوران منتشر شده در فضای مجازی نیز گفت: «محمد اصفهانی، رضا صادقی، احسان خواجه امیری، رضا یزدانی، علیرضا افکاری و فرزاد فرزین ستارگان سرشناس موسیقی کشورمان بهنوان مربی/ داور در این رویداد همراه آوای جادویی هستند.

فراخوان مسابقه استعدادیابی موسیقی «آوای جادویی» به همراه معرفی مجری و دیگر عوامل این برنامه به زودی در اختیار رسانه‌ها و دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *