مسابقه ایرانیش | نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه ایرانیش +سایت

نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه ایرانیش + سایت ثبت نام و ساعت پخش آن را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مسابقه ایرانیش | نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه ایرانیش +سایت

مسابقه ایرانیش شبکه دو

هدف از تولید و ساخت این مسابقه، حمایت از خانواده و فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی است

آقای احسان اغوانی تهیه کننده مشهور کشورمان در جدیدترین فعالیت هنری خود به سراغ ساخت یک مسابقه جداب رفته است که بدون شک مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت.

ایشان که برنامه “امروز هنوز تموم نشده” را قبلا تهیه کنندگی کرده است حالا به سراغ مسابقه جدید رفته که تجربه خود را در این زمینه نیز افزایش بدهد.

این مسابقه قرار است که از شبکه دوم سیما بر روی انتن برود آقای احسان ارغوانی درباره این برنامه میگوید که این مسابقه جذاب و دیدنی و البته متفاوت بوده که میتواند توجه هر مخاطبی را به خود جلب کرده و مورد استقبال عموم مردم قرار بگیرد.

در این مسابقه افراد زیادی در استودیو حضور داشته و با شرکت در این برنامه به عنوان تماشاگر به جذابیت و گرم شدن این برنامه می افزاید.

مسابقه ایرانیش | نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه ایرانیش +سایت

نحوه ثبت نام در مسابقه ایرانیش

برای ثبت نام به این آدرس بروید: www.iranish2.ir

افراد مختلف قادر خواهند بود که در این برنامه به صورت تماشاگر حضور پیدا کرده و به صورت مستقیم از این مسابقه لذت ببرند.

مسابقه ایرانیش توجه ویژه ای به فرهنگ و آداب و سنت ایرانی داشته که به گفته آقای تهیه کننده تلاش شده که آداب و رسومی که در بین خانواده های ایرانی به دست فراموشی سپرده شده است و یا از استقبال کمی برخوردار شده را رونق ببخشد و این مراسم و سنت ها را احیا کند.

معنی نام ایرانیش چیست؟

درباره علت انتخاب این نام این است که موضوعی به نام “ایرانیش بهتر از خارجیشه” را به گوش مردم ایران برساند و حمایت از تولید ملی را در دستور کار قرار بدهد.البته در کنار آن در طول مسابقه ما شاهد بازی های کاملا نوین در فضایی کاملا ایرانی هم مواجه خواهیم بود و این اعتقاد ماست که ایرانیش بهتر است.

خلاصه و موضوع مسابقه ایرانیش

در حقیقت مسابقه از بخش‌های مختلف و متفاوتی تشکیل شده که در هرکدام از این بخش‌ها بناست ما با یک بخش از گذشته خود آشتی کنیم و به یاد بیاوریم که در ایران چه زیبایی‌های فراموش شده‌ای داریم.
البته گفتن این نکته نیز لازم و ضروری است که تمام این برنامه کاملا بر محتوای ایرانی ساخته شده و صفر تا صد آن کاملا ایرانی است. مخاطب خود را در برنامه‌ای متعلق به خود می‌بیند که باز هم تاکید می‌کنم هیچ نمونه خارجی ندارد و قطعا هم از فضایی جدید و نو برخوردار است.

ارغوانی درباره دکور این برنامه نیز گفت: مسابقه «ایرانیش» نیاز به یک فضای بسیار بزرگ دارد و تجهیزات منحصر به فردی را می‌طلبد که قبلا ما در مسابقات دیگر تلویزیون آن را ندیده‌ایم. طراحی‌ها نیز به نحوی صورت گرفته که کار از هیجان بالایی برخوردار است و تمام اعضای خانواده را به خود درگیر می‌کند.

زمان پخش و تعداد قسمت های مسابقه

این مسابقه بناست در ۶۴ قسمت شب‌های زمستان از شبکه دو سیما پخش شود

نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه میلیونر شو بهنوش بختیاری ایرانیش تی وی

بهنوش بختیاری اجرای یک برنامه با عنوان «ایرانیش تی وی» را به عهده گرفت. یکی از بخش های این برنامه، مسابقه معروف «میلیونر شو» است که در بهمن ماه و در بستر فضای مجازی پخش خواهد شد.

طبق اعلام روابط عمومی برنامه «ایرانیش تی وی»، ساختار این مسابقه با نمونه های تولید شده داخلی و خارجی تفاوت هایی دارد.

مهمترین تفاوت ایرانیش تی وی در نحوه انتخاب شرکت کنندگان است که با نمونه های پخش شده در تلویزیون کاملا متفاوت است. به نحوی که متقاضیان شرکت در مسابقه هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنند.

مسابقه میلیونر شو که پیش از این تحت عنوان «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار و «پنج ستاره» با اجرای حمید گودرزی و اشکان خطیبی در تلویزیون پخش شده بود به علت دریافت هزینه از متقاضیان با حاشیه ها و اعتراضاتی همراه شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @pm_be_modir

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *