مسعود پزشکیان شیعه است یا سنی

مسعود پزشکیان شیعه است یا سنی

مسعود پزشکیان شیعه است یا سنی

مسعود پزشکیان مسلمان و شیعه است مسعود پزشکیان چهاردهمین رئیس جمهور ایران را به عنوان باسوادترین رئیس جمهور تاریخ ایران می‌دانند او فوق تخصص جراح قلب بوده و بعد از اینکه او به عنوان رئیس جمهور کشورمان انتخاب شد بسیاری از مردم می‌خواهند بدانند که ایشان چه مذهبی دارد آیا شیعه است یا سنی که با توجه به حرف و حدیث‌هایی که درباره دین و مذهب سعود پزشکیان مطرح می‌شود ابهاماتی به وجود آمده است.

بیوگرافی مسعود پزشکیان و همسرش و فرزندانش 

مسعود پزشکیان مسلمان و شیعه است و تعصب زیادی بر روی امام علی دارد او در انتخابات ریاست جمهوری در مناظره‌هایش مدام از سیاست‌های امام علی علیه السلام و رهنمودهای او برای حکومت صحبت کرده و احادیث امام علی علیه السلام را نقل می‌کرد.

همچنین ببینید

مسعود پزشکیان کرد است یا ترک؟ اهل کجاست

مسعود پزشکیان متولد ۷ مهرماه ۱۳۳۳ در شهرستان مهاباد واقع در استان آذربایجان غربی است.

او بعد از اینکه دیپلم صنایع غذایی را اخذ کرد راهی جبهه شد و دوران سربازی خود را در شهر زابل سپری کرد بعد از پایان دوران سربازی در رشته علوم تجربی به تحصیل پرداخت و در سال ۱۳۵۵ وارد دانشگاه علوم پزشکی تبریز شد در سال ۱۳۷۲ فوق تخصص جراحی قلب را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت نمود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *