پشت پرده فیلم مشروب خوری یک کودک و پدرش و دستگیری پدر

پشت پرده فیلم مشروب خواری یک کودک و پدرش و دستگیری پدر

ویدیویی از مشروب خوردن یک پسر بچه به همراه پدرش در فضای مجازی منتشر شد که باعث واکنش های زیادی در شبکه‌های اجتماعی گردید کلیپ پسر بچه‌ای که به همراه پدر خود در حال خوردن مشروبات الکلی بوده و کلیپ آن در فضای مجازی دست به دست شد.

پدر این پسر بچه که ویدیوهای دیگری از جمله فحاشی و استفاده از کلمات رکیک را از او به اشتراک گذاشته بود توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد و در یک ویدیویی ابراز پشیمانی کرد.

این پدر میگوید که به فرزندش مشروبات الکلی نداده است و صرفاً تظاهر به مشروب خوردن می‌کرده است به گفته کاربران فضای مجازی این اقدام پدر و بچه عادی‌سازی مصرف مشروبات الکلی بوده با پلیس باید به آنها برخورد می‌کرد.

سرهنگ داود معظمی گودرزی رییس پلیس فتا تهران بزرگ از بازداشت مردی خبر داد که با سوءاستفاده از شیرین زبانی پسر 6ساله اش، او را مجبور به استفاده از الفاظ رکیک و تظاهر به شراب خواری کرده و تصاویر آن را در فضای مجازی منتشرکرده بود.

کودکی در لایو اینستاگرام به همراه کسی که ظاهراً پدرش است، پیک مشروب به دست می‌گیرد و مشروبات الکلی می‌خورد. نکته تکان دهنده اینکه، این لایو بیش از 600 کامنت و 15 هزار لایک مردم ناآگاه را به دنبال داشت. این در حالی است که رفتار این کودک که متاثر از سوءرفتار والدینش است، در همه جای دنیا نوعی کودک آزاری طبقه بندی می‌شود. آخرین پیگیری‌ها نشان می‌دهد، صفحه اینستاگرامی که این ویدیو از آن پخش شد و متعلق به این بچه بود، توسط پلیس فتا توقیف شد و این موضوع توسط پلیس در دستور کار قرار گرفته است؛ این تصاویر برای اشخاص زیر 18 سال مناسب نیست.

پشت پرده فیلم مشروب خوری یک کودک و پدرش و دستگیری پدر

سرهنگ معظمی گودرزی گفت: به دنبال انتشار ویدیوهایی با محتوای فحاشی، تظاهر به مشروب خواری و … از سوی یک کودک در فضای مجازی و عادی انگاری این عمل زشت که منجر به ناراحتی و ایجاد دغدغه برای مردم نیز شده بود، رسیدگی به موضوع باتوجه به درخواست های مکرر کاربران شبکه های اجتماعی برای برخورد قانونی با تولیدکننده این ویدیوها در دستورقرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *