مصاحبه زن و خانم چادری هوادار تیم ملی ایران در قطر و انگلیسی حرف زدن عجیب

بیوگرافی فرح عبدی معاون وزارت ارشاد کیست +سوابق و فیلم و پیج اینستاگرام

بیوگرافی فرح عبدی معاون وزارت ارشاد کیست و سوابق و مصاحبه در قطر و انگلیسی حرف زدن فرح عبدی در مصاحبه جنجالی را در ادامه ببینید.

بیوگرافی فرح عبدی

فرح عبدی معاون وزارت ارشاد ایران بوده که به قطر رفته تا تیم ملی ایران را در جام جهانی 2022 حمایت کند او به همراه برخی از همکاران و مسئولان مطبوعاتی عاز جام جهانی شد.

یکی از سوژه شدن های فرح عبدی مصاحبه او بعد از بازی ایران بود که در صحبت کردن به زبان انگلیسی ناتوان بود و سوژه اربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

بیوگرافی فرح عبدی معاون وزارت ارشاد کیست +سوابق و فیلم و پیج اینستاگرام

مصاحبه فرح عبدی هوادار تیم ملی ایران در قطر و انگلیسی حرف زدن جالب و عجیب که در سوژه کاربران شده است.

ویدیویی از مصاحبه فرح عبدی در حاشیه مسابقه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که واکنش‌های زیادی را به همراه داشته است.

مصاحبه فرح عبدی در قطر

یک خبرنگار خارجی با فرح عبدی مصاحبه  میکند و این خانم ابتدا با چند کلمه انگلیسی شروع به صحبت کردن می کند اما به یکباره به زبان فارسی ادامه می دهد.

همچنین ببینید:

فرح عبدی درباره مسائل کشور می‌گوید که ما آزادی داریم و هیچ گونه مشکلی در کشور وجود ندارد و آن هایی که در کشورمان اقدام به اغتشاشات می کنند عوامل ضد انقلاب و وابسته به رژیم صهیونیست هستند به شما پیشنهاد می کنیم که این ویدیو را تماشا کنید که از حواشی مربوط به بازی ایران و برزیل است

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *