مصاحبه لایو اینستاگرام ستار توالت

مصاحبه لایو اینستاگرام ستار خواننده را در این صفحه به همراه حواشی مشاهده نمایید.

ستار خواننده معروف لس انجلسی که سالهای زیادی است در آمریکا زندگی میکند روز گذشته در لایو اینستاگرامی مصاحبه ای را با یکی از خبرنگاران انجام داد.

ماجرای مصاحبه لایو اینستاگرام ستار

او که در یک دهه اخیر فعالیت هنری اش به شدت کم رنگ شده است این روزها در دوران قرنطینه کرونا به سر میبرد و گاه گاهی در اینستاگرام مصماحبه هایی را انجام میدهد.

لایو اینستاگرام ستار در توالت حین سر پا شاشیدن آواز خواندن +فیلم

روز گذشته در لایو اینستاگرام مصاحبه ای را انجام داد که با واکنش های زیادی رو به رو شد.

او در حالی که در توالت بود اقدام به مصاحبه و آواز خواندن کرد که این کار او با انتقاد تند کاربران شبکه های اجتماعی همراه شد.

فیلم این اتفاق را در زیر مشاهده میکنید.

لازم به ذکر است که ستار متولد 28 آبان 1328 در تهران است.پدرش اهل کشور جمهوری آذربایجان است. ستار متولد خیابان سلمان و بزرگ شده خیابان شهباز است. ستار دارای سه برادر می باشد. ستار تحصیلاتش را در دبستان و دبیرستان اقبال گذراند و کارشناسی رشته اقتصاد بین الملل از مدرسه عالی بازرگانی که در حال حاضر معروف به دانشگاه اقتصاد علامه طباطبایی است، گرفت. ستار بعد از دبیرستان در پادگان کرج و هتل وحدت و سپس در مشهد بعنوان سپاه دانش خدمت سربازی اش را گذراند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *