پشت پرده مصطفی رجایی پیشکسوت وزنه برداری و حریف اسرائیلی

فیلم کامل پشت پرده مصطفی رجایی پیشکسوت وزنه برداری و حریف اسرائیلی

مصطفی رجایی پیشکسوت وزنه برداری ایران در کنار حریف اسرئیلی با پرچک اسرائیل عکس یادگاری گرفت و به صوتر مادام العمر از وزنه برداری ایران محروم شد.

پشت پرده مصطفی رجایی پیشکسوت وزنه برداری و حریف اسرائیلی

پشت پرده مصطفی رجایی و حریف اسرائیلی

مصطفی رجایی پیشکسوت وزنه‌برداری در مسابقات جهانی موفق شد که مدال نقره را به دست آورد اما اقدام عجیب او باعث شد که جنجال زیادی در فضای مجازی به وجود بیاید و با واکنش تند رسانه‌های کشورمان همراه شود.

او در حالی که کنار وزنه‌بردار اسرائیلی قرار گرفته بود با هم عکس یادگاری گرفتند حریف اسرائیلی در سکوی سوم و مصطفی رجایی در سکوی دوم ایستاده بودند.

این اولین بار است که یک ورزشکار رسمی ایرانی در مسابقات بین‌المللی ورزشکار اسرائیلی را به رسمیت می‌شناسد و حتی با او عکس یادگاری میگیرد.

محرومیت مادام العمر

بعد از این اتفاق فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان مصطفی رجایی را به صورت مادام العمر از وزنه برداری محروم کرد این در حالی است که اولین بار است چنین حکمی برای یک ورزشکار ایرانی به دلیل رسمیت شناختن اسرائیل صادر می‌شود.

پشت پرده مصطفی رجایی پیشکسوت وزنه برداری و حریف اسرائیلی

خبرگزاری ایرنا درباره این اتفاق نوشت مصطفی رجایی پیشکسوت وزنه‌برداری ایران از خطوط قرمز و ارزش‌های نظام عبور کرده است .

لازم به ذکر است که تیم پیشکسوتان وزنه برداری کشورمان برای مسابقات جهانی عازم لهستان بودند که به مقام ششم دست پیدا کردند و مصطفی رجایی رتبه دوم و مدال نقره را به دست آورد.

همچنین ببینید

ماجرای کامل پناهندگی یکتا جمالی وزنه برداری در آلمان

سرنوشت اعضای تیم ملی وزنه برداری بانوان و زنان ایران +عکس

روزناه همشهری نوشت: انتظار این است فدراسیون با علم به این خطای، برخورد لازم را با پیشکسوت وزنه برداری انجام دهد زیرا در نظام اسلامی ایران ارزش هایی تعیین شده که بسیار بالاتر از مدال جهان و المپیک هستند و ورزشکاران ملی پوش نیز بارها در راستای عمل به این ارزش ها افتخارافرینی خود را فدای حمایت از ملت مظلوم فلسطین کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *