معرفی سریال تکیه بر باد

بازیگران سریال تکیه بر باد را به همراه اسامی بازیگران و بیوگرافی + خلاصه داستان و زمان پخش این سریال را در ادامه در این بخش از مجله شبونه مشاهده کنید.

سریال تکیه بر باد

سریال تکیه بر باد ساخته محمود معظمی و حمیدرضا مهدوی در سال 91 در ژانر درام تاریخی و مذهبی ساخته شد و در همان سال از شبکه 5 سیما به روی آنتن رفت که حالا با خبر شدیم قرار است دوباره از شبکه های خانگی به روی آنتن رود به همین مناسبت به تصاویر جدید بازیگران این سریال خلاصه داستان و زمان پخش خواهیم پرداخت.

بیوگرافی همه بازیگران سریال تکیه بر باد

خلاصه داستان

در روایت این سریال آمده است که اشاره میکند به زندگی دختری به نام عازفه که در دانشگاه تهران قبول میشود و از شیراز بهتهران میرود و به دنبال رویایی جوانی و پولدارشدن است ،به همین علت با مرد مسنی در تهران بابازی مهدی فخیم زاده  که صاحب شرکت بزرگ می باشد و پولدار است ازدواج میکند و ادامه داستان رقم میخورد.

بیوگرافی و اسامی بازیگران

ارز بازیگران این سریال میتوان به مهدی فخیم زاده در نقش نادر محسنیان ، فرامرز قریبیان در نقش پدر عاطفه تراب نژاد ، افسانه پاکرو در نقش عاطفه ، اشکان خطیبی در نقش مهدی برادر عاطفه ،شهرام عبدلی در نقش ناصر محسنیان ، فلور نظری نسرین ،گلاره عباسی  در نقش فاطمه ،محمد عمرانی در نقش پدر فاطمه ،حدیثه نهرانی  در نقش نرگس تراب نژاد ،نگین معتضدی  در نقش رعنا وثوق ،رضا مولایی در نقش همسر نرگس،سعید رضایی در نقش شاهین محسنیان ،شراره دولت آبادی در نقش فروغ ، افسانه ناصری در نقش مادر فاطمه ،بهزاد خداویسی در نقش احمد تراب نژاد را نام برد

بیشتر ببینید: معرفی سریال شرم + زمان پخش از شبکه سوم سیما

سریال تکیه بر باد

زمان پخش سریال

سریال تکیه بر باد قرار است از 11 تیرماه سال 99 راس ساعت 22 از شبکه پرمخاطب آی فیلم پخش شود  و علاقمندان میتوانند تکرار این سریال در روز بعد در ساعات 14 و 18 مشاهده کنند.

زمان پخش سریال تکیه بر باد از آی فیلم

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *