معرفی سریال خوش نشین ها

بازیگران سریال خوش نشین ها را به همراه بیوگرافی اسامی خلاصه داستان + زمان پخش از  شبکه آی فیلم را در ادامه در این بخش از مجله شبونه مشاهده کنید.

سریال خوش نشین ها

سریال خوش نشین ها ساخته آقای سعید آقاخانی در آبان ماه سال ۹۸ برای نخستین بار به روی آنتن رفت و در قالب ژانر اجتماعی و طنز تهیه شد که حالا با خبر شدیم که قرار است از شبکه پرمخاطب آی فیلم بار دیگر به روی آنتن رود به همین مناسبت به خلاصه داستان اسامی بازیگران بیوگرافی و تصاویر جدید بازیگران این سریال خواهیم پرداخت.

بیوگرافی همه بازیگران سریال خوش نشین ها + زمان پخش

خلاصه داستان

در روایت این داستان آمده است که آفاق همراه دانیال پسرش و سارا دخترش از سفر برمی گردد وماجرای این داستان زمانی رقم می‌خورد که اردشیر در نقش زنده یاد سیروس گرجستانی که همسر آفاق می باشد قرار بود به استقبال آنها بیاید ، که بعد متوجه می شوند که همسرش به استقبال آنها نیامده و ناچار می‌شود که با تاکسی به خانه روند اما متوجه می‌شوند که اردشیر در خانه هم نیست و خانه را به شخص دیگری بابت بدهی هایی که بالا آورده است اجاره داده است.

اسامی بازیگران سریال

از بازیگران این سریال می توان به زنده یاد سیروس گرجستانی در نقش اردشیر شمشیری همسر آفاق و پدر سارا و دانیال حمید لولایی در نقش تورج صدری شریک و دوست صمیمی اردشیر و خانم مرجانه گلچین در نقش آفاق همسر اردشیر و علی صادقی در نقش دانیال شمشیری پسر اردشیر و حدیثه تهرانی در نقش سارا شمشیری و حلیمه سعیدی در نقش خاله قزی مادر آفاق و یونس و امیر غفارمنش در نقش یونس و مهران رجبی در نقش کامران ، و صبا کمالی در نقش مهشید خسروی همسر سابق صدری و اردشیر کاظمی در نقش پدرام را نام برد

بیشتر ببینید: معرفی سریال تکیه بر باد + زمان پخش

سریال خوش نشین ها

 

زمان پخش سریال

این سریال قرار است هر شب از ساعت ۱۹ از شبکه آی فیلم به روی آنتن برد علاقه‌مندان می‌توانند تکرار این سریال را در ساعت ۳ شب و ۱۱ روز بعد مشاهده کنند.

سریال خوش نشین ها

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *