بازیگر نقش معصومه همسر وحید در سریال رخنه کیست +بیوگرافی

بازیگر نقش معصومه همسر وحید در سریال رخنه کیست +بیوگرافی

معصومه همسر وحید در سریال رخنه کیست

زیبا بروفه بازیگر نقش معصومه همسر وحید در سریال رخنه است زیبا بروفه متولد 29 شهریور 1354 در تهران است  او با فیلم پر پرواز به شهرت رسید زیبا بروفه با پیام صابری بازیگر، کارگردان و چهره پرداز در سن 19 سالگی ازدواج کرد. ثمر این ازدواج پسری است به اسم اهورا. 18 آذر 97 بود که پیام صابری در خانه دچار تنگی نفس می شود و به اصرار همسرش به بیمارستان می رود اما در بیمارستان به علت ایست قلبی فوت می کند، مرحوم صابری متولد 1352 در 45 سالگی درگذشت.

بازیگر نقش معصومه همسر وحید در سریال رخنه کیست +بیوگرافی

بیوگرافی

زیبا بروفه در 29 شهریور 1354 در تهران به دنیا آمده است. او یک خواهر و برادر دارد و مدتی نیز با همسرش در کیش زندگی می کرد. خانم بروفه مدرک لیسانس حقوق قضایی دارد اما به دلیل علاقه زیادش به بازیگری در کلاس های بازیگری دانشگاه هنر شرکت کرد.

سوابق

زیبا بروفه در سال 1375 برای اولین بار در فیلم سینمایی شب روباه نقش آفرینی کرد اما با بازی در مجموعه مجید دلبندم در میان مردم به چهره ای آشنا مبدل گردید. با این حال او پیش از آن از سال 1373 با نقشی در سریال خانه شلوغ ساخته علی شوقیان در قاب تلویزیون دیده شد.

بازیگر نقش معصومه همسر وحید در سریال رخنه کیست +بیوگرافی

فوت همسر

پیام صابری همسر زیبا بروفه در سال 1397 فوت کرد درگذشت وی گریمور، بازیگر و همسر زیبا بروفه پیام صابری فوت ساعتی پیش در سن ۴۵ سالگی در اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت

او در یک مجموعه نیز در سال 97 همکاری داشته ولی در تاریخ 1397/9/18 دارفانی را وادع گفت روحش شاد و یادش گرامی.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *