منزل و خانه ریحانه پارسا کجاست؟ آدرس سوییت ریحانه پارسا در ترکیه

منزل ریحانه پارسا کجاست؟ آدرس سوییت ریحانه پارسا در ترکیه جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید

منزل ریحانه پارسا کجاست؟

ریحانه پارسا که در حال حاضر در ترکیه به سر می برد همچنان با اظهار نظر و ادعاهای عجیب و غریب مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است او به درخواست پویان مختاری راهی استانبول شد و در خانه او زندگی کرد که گویا بار وارد رابطه زناشویی شد و باردار می باشد ریحانه پارسا در حال حاضر در یک خانه تاریک و کوچک زندگی می کند خانه‌ای که تصاویرش را در فضای مجازی منتشر کرده است

منزل و خانه ریحانه پارسا کجاست؟ آدرس سوییت ریحانه پارسا در ترکیه

او بعد از مدتی به خانه پویان مختاری رفت سرانجام تصاویری از خود به همراه نسیم و نیلی افشار را به اشتراک گذاشت اما در نهایت رابطه او با آنها کم رنگ شد و در کلاب هاوس در یک اتاق تاریک و کوچک او گفته است که نخواسته وارد سایت‌های شرطبندی شود و احتمالا به همین دلیل از خانه پویان مختاری رفته است.

بعد از آن قضیه عکس هایی که ریحانه پارسا از خانه و باشگاه منتشر می کند به نظر می رسد وضعیتش بهتر شده و اگر ادعای خودش درست باشد از درآمد تبلغیات اینستاگرام زندگی می گذراند.

یکی از دلایل انتشار عکس های نیمه برهنه ریحانه پارسا و جنجال های مختلف می تواند همین درآمد باشد. به گزارش وقت صبح ریحانه پارسا در روم کلاب هاوس گفته بود برای 6 ماه دیگر پول دارد.

فارس در این زمینه نوشت: پارسا به سرعت پل‌های پشت سرش را خراب کرد و در جدیدترین مصاحبه خود با رسانه معاند رادیو فردا مدعی شد که پس از انتشار تصاویر متفاوتش با سریال پدر، به نهادهای امنیتی احضار شده و آنجا با برخوردهای روانی و فیزیکی روبه‌رو شده بود! او در ادامه هم مدعی شده که در جریان این احضار متوجه شده بود که تلفنش شنود شده است!

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *