بازیگر نقش منیر در سریال رخنه کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش منیر در سریال رخنه کیست +بیوگرافی و عکس

منیر در سریال رخنه کیست

نیلوفر شهیدی بازیگر نقش منیر در سریال رخنه است او متولد سال 1360 در تهران میباشد نیلوفر شهیدی  دارای فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر است از مهم‌ترین آثار نیلوفر شهیدی می‌توان به بازیگری در سریال به کجا چنین شتابان، سریال سایبر و سریال قصه‌های تبیان اشاره کرد.

بازیگر نقش منیر در سریال رخنه کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

نیلوفر شهیدی متولد 9 آذر 1360 در تهران  است. پدرش اسفندیار شهیدی از مدیران قدیمی فیلمبرداری سینما و تلویزیون است. او دو برادر کوچکتر از خودش دارد و الگوی بازیگری اش پنه لوپه کروز است.

نیلوفر شهیدی در 12 آبان ماه 1398 با انتشار تصویری از خود و همسرش خبر از ازدواجش داد. خبری که مورد استقبال هوادارانش قرار گرفته و بسیاری از رسانه های کشورمان آن را منعکس کردند.

بازیگر نقش منیر در سریال رخنه کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

وی از سال ۱۳۸۹ تاکنون مشغول به فعالیت است و اولین تجربه سینمایی خود را با فیلم “سینما سوخته” به کارگردانی مهرشاد کارخانی کسب کرد که اکران عمومی نشد.

پس از آن با مجموعه تلویزیونی زمستان گرم به کارگردانی رسول صانعی وارد تلویزیون شد که در سال ۹۳ از شبکه تهران پخش می‌شد. او در کنار کار سینما و تلویزیون، بازی در چند تله فیلم را نیز تجربه کرده است. سریال پلیسی سایبر نیز یکی دیگر از کار‌های این هنرمند است.

بازی در سریال رخنه

سریال امنیتی، علمی و خانوادگی رخنه، تازه‌ترین مجموعه تلویزیون است که از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. برای آشنایی با بازیگران سریال رخنه با ما همراه شوید.

سریال رخنه به کارگردانی علی غفاری و حمیدرضا لوافی ساخته شده است. داستان این مجموعه که به قلم مریم امینی به نگارش درآمده است، حول محور هوافضا و نمایش توان علمی و دفاعی کشورمان می‌چرخد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *