علی کریمی از ایران رفت +علت مهاجرت

مهاجرت علی کریمی به کانادا | علی کریمی از ایران رفت +علت مهاجرت او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مهاجرت علی کریمی به کانادا | علی کریمی از ایران رفت +علت مهاجرت

ماجرای مهاجرت علی کریمی به کانادا

این روزها خبرهای مهاجرت چهره های سرشناس کشورمان زیاد میشنویم که بنا به دلایلی مختلفی به خارج از کشور رفته و تصمیم میگیرند که برای همیشه ایرن را ترک کرده و کشوری دیگری را برای زندگیخود انتخاب کنند.

بعد از مهاجرت چهره های سرشناسی همچون مزدک میرزایی و مهناز افشار حالا خبر رسیده که علی کریمی ستاره فوتبال ایران نیز قرار است که ایران را برای هیشه به مقصد کانادا ترک کرده و مهاجرت نماید.

این خبر بازتاب گسترده ای را به همراه داشته و هوادارانش به صفحات اجتماعی او رفته و علت را جویا شده اند و همچنین برای او در هرکجایی کره خاکی آرزوی موفقیت نموده است

علی کریمی از ایران رفت

علی کریمی همیشه به دلیل مصاحبه های جنجالی و همچنین پست های بحث برانگیز که در فضای مجازی به اشتراک میگذاشت مورد توجه راسانه ها قرار گرفته بود و در نزد بسیاری از فوتبال دوستان به محبوبیت دست پیدا کرده بود.

مهاجرت علی کریمی به کانادا | علی کریمی از ایران رفت +علت مهاجرت

حالا خبر مهاجرت علی کریمی به کانادا یکی از بحث های اصلی رسانه های ورزشی بوده که به این موضوع پرداخته اند

انتقاد شدید از دولت

قیمت بنزین از ابتدای جمعه با افزایش قیمت 300 درصدی به لیتری 3 هزار تومان بصورت آزاد و هر لیتر 1500 تومان بصورت سهمیه ایی تبدیل شد.

بعد از این اتفاق بسیاری از سیاست های دولت انتقاد کردند چرا که با این شرایط مردم بیشتر از قبل فشار مشکلات اقتصادی را لمس خواهند کرد.

علی کریمی اسطوره محبوب فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس نیز که اغلب از مردم حمایت کرده است در این خصوص نیز با انتقاد از تصمیم دولت در یک پست فضای مجازی، تاکید کرد دولت هر جایی که کم می آورد دستش را در جیب مردم می کند.

علی کریمی در ۱۷ آبان ۱۳۵۷ در کرج به‌دنیا آمد و فرزند سوم خانواده است.کریمی اصالتاً لاهیجانی است. پدر او ولی‌الله کریمی، در جوانی در استان گیلان بازیکن فوتبال بوده و مادرش خانه‌دار است. علی کریمی ۳ برادر و یک خواهر دارد. فرشید، برادر بزرگترش همانند وی به فوتبال روی آورد و مدتی با او هم‌بازی بود. کریمی گفته‌است که در کودکی هوادار پرسپولیس بوده‌است و در زمانی که با پدرش برای دیدن بازی‌های این تیم به ورزشگاه آزادی تهران می‌رفته، آرزو می‌کرده روزی برای این تیم بازی کند.

 

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *