مهدی اسدی رئیس انجمن واردکنندگان موبایل کیست؟ + بیوگرافی

مهدی اسدی رئیس انجمن واردکنندگان موبایل کیست؟ + بیوگرافی

مهدی اسدی رئیس انجمن واردکنندگان موبایل کیست

مهدی اسدی رئیس انجمن واردکنندگان موبایل میباشد که در دوره فعالیت حواشی زیادی بازار موبایل به وجود امد که مهمترین آن کوروش کمپانی بود که آیفون های 20 میلیون تومانی پیش فروش میکرد.

در دوره ایشان همچنین درباره اسپانسر باشگاه استقلال افشاگری شد که اسپانسر استقلال هیچگونه موبایلی وارد نکرده است.

مهدی اسدی رئیس انجمن واردکنندگان موبایل کیست؟ + بیوگرافی

حواشی

رئیس انجمن واردکنندگان موبایل و تبلت ایران با بیان اینکه اسپانسر باشگاه استقلال واردکننده حتی یک موبایل هم نیست، گفت: این شخص همه موبایل را از فروشندگان داخلی تهیه می‌کند و با پیگیری‌های صورت گرفته اینماد آن بسته شده است.

محمد مقیمی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی و عکس

به گزارش ایسنا، مهدی اسدی – رئیس انجمن واردکنندگان موبایل و تبلت ایران – در رابطه با اسپانسر باشگاه استقلال که فروشنده موبایل است و حواشی پیش آمده برای این موضوع توضیح داد: اسپانسر باشگاه استقلال واردکننده حتی یک موبایل هم نیست و مانند کوروش کمپانی همه تلفن‌ها را از فروشندگان موبایل داخلی تهیه و به مردم عرضه می‌کند.

کوروش کمپانی

رئیس انجمن واردکنندگان موبایل با اشاره به ماجرای کوروش کمپانی و فروش موبایل آیفون به مردم با قیمت نازل و کلاهبرداری صورت گرفته توسط این شرکت، گفت: این شرکت اصلا مجوز واردات آیفون نداشته و موبایل‌ها را از طریق شرکت‌های واردکننده داخلی تهیه و به فروش رسانده است.

مهدی اسدی – رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی – در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با ماجرای فروش موبایل آیفون توسط شرکت کوروش کمپانی با قیمت بسیار کمتر از قیمت جهانی گفت: این شرکت اصلا دارای مجوز واردات آیفون نبوده و موبایل‌های آیفون را از طریق واردکنندگان داخلی تهیه کرده و در گذشته نیز دو مرتبه دفتر آن‌ها پلمب شد که متاسفانه بنا بر دلایلی که مطلع نیستیم، مجددا بازگشایی شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *