عکس مهرداد صدیقیان و پدر و مادر و برادر و خواهرش همه کپی همدیگه هستن

عکس مهرداد صدیقیان و پدر و مادر و برادر و خواهرش همه کپی همدیگه هستن! مهرداد صدیقیان بازیگر سرشنا سینما و تلویزیون در کنار خانواده اش را مشاهده میکنید .

عکس مهرداد صدیقیان و پدر و مادر و برادر

مهرداد صدیقیان متولد 30 بهمن سال 1367 در تهران است. مهرداد تنها یک برادر دارد .

عکس مهرداد صدیقیان و پدر و مادر و برادر و خواهرش همه کپی همدیگه هستن

مهرداد دیپلم ریاضی دارد و در حال حاضر دانشجو می باشد، سبک جالبی در لباس پوشیدن و توجه به مدلینگ خود دارد، بدون تحصیلات اکادمیک و کلاس بازیگری وارد این عرصه شده است.با بیوگرافی مهرداد صدیقیان در تانما آشنا شوید.

سوابق

از کودکی کار تئاتر را به صورت غیر حرفه ای در مدرسه انجام می داده.اولین موفقیتش این بود که سرپرست یک گروه تئاتر در مدرسه شده و در مسابقات بین مدارس مقام اول را کسب کرده و بعد چند بار دادن تست بازیگری ، در سال ۸۴ برای فیلم عصر جمعه مونا زندی تست می دهد و قبول می شود، ورودش به سینما آسان بوده و این را به حساب شانس خوبش می گذارد.

عکس مهرداد صدیقیان و پدر و مادر و برادر و خواهرش همه کپی همدیگه هستن

مهرداد نیز مثل اغلب همکارانش از کودکی علاقمند به بازیگری بود.در فیلم عصر جمعه که فراخوان بازیگری داده بودند در سال 1384 تست داد و قبول شد. رفته رفته در چند کار سینمایی حضور پیدا میکند اما حضورش در تلویزیون اولین بار با سریال او یک فرشته بود در سال 1390 چهره وی را شناخته تر کرد، اما شهرت بیشتر وی بخاطر بازی در سریال مدینه در سال 1393 است.

عکس مهرداد صدیقیان و پدر و مادر و برادر و خواهرش همه کپی همدیگه هستن

مهرداد صدیقیان در موزیک ویدیو علیرضا قربانی بازی کرده است و در این ویدیو نقش فردی را دارد که از میان جمعیتی از افراد که با چشم های بسته دور و اطرافش دیده می شود دنبال گمشده خود می گردد و سرگردان است.

همچنین ببینید

جوک و شوخی کاربران با سریال پوست شیر و مرگ ساحل و رضا پروانهشوخی های کاربران با سریال پوست شیر را ببینید

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود.
راستی اگر شما هم میخواهید بیوگرافی خودتان و یا آدرس و اطلاعات کسب و کارتان را در گوگل ثبت کنید اینجا را ضربه بزنید.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *