واکنش خانواده مهسا امینی به توهین امیر تتلو +عکس

واکنش خانواده مهسا امینی به توهین امیر تتلو +عکس

امیر تتلو در اقدامی عجیب در اینستاگرام به مهسا امینی توهین کرد و الفاظ زشت و رکیکی برای مهسا امینی به کار برد.

واکنش خانواده مهسا امینی به توهین امیر تتلو +عکس

تتلو که در ترکیه زندگی میکند به دلیل اینکه کنسرتش به دلیل حواشی مربوط به مهسا امینی کنسل شده است به شدت از این موضوع عصبانی شده و به مهسا امینی توهین کرد او همچنین معتقد است که مهسا امینی ضرر مالی زیادی به او زده است و بازدید کننده های یوتیوب را از دست داده است.

واکنش خانواده مهسا امینی به توهین امیر تتلو

توهین به مهسا امینی توسط تتلو با واکنش های زیادی همراه شده است و برخی از کاربران فراخوان هایی به راه انداختند تا بتوانند پیج های منتسب به تتلو را ریپورت کنند و دسترسی او به اینستاگرام را محدود کنند.

هنوز خانواده مهسا امینی واکنشی به این فحاشی و توهین نشان نداده است اما میتوانند از طریق وکیل در ترکیه علیه تتلو شکایت کنند.

همچنین ببینید

پشت پرده کلاهبرداری امیر تتلو با خرید میکروفون +عکس

عصبانیت مینا وحید از توهین به امیر تتلو +عکس

باید ببینیم ایا خانواده مهسا امینی از تتلو شکایت خواهند کرد یا خیر در صورت دریافت اخبار بیشتر در رابطه با این موضوع این صفحه بروز خواهد شد.

2 نظر

  1. این بیشرف بی تعادل نفهم رو اول از باید بگیرن، اینهمه توهین به مقدسات و امامان کرده حالام اومده به ما ایرانیا توهین کرده، بعد یه سری آدم بی درک جیره خور ک تا دیروز به تتلو فحش میدادن حالا شدن طرفدار حرفش، چقدر مسخره این واقعا

  2. چه شکایتی می‌خوان بکنن وقتی تتلو حرف حق رو گفته؟! اتفاقا این تتلو و مردم هستن که باید علیه دروغهای خانواده مهسا امینی شکایت کنن. اگر از اولش راستش رو می‌گفتن این همه افراد کشته نمیشدن و به اموال عمومی و خصوصی، خسارت وارد نمیشد، امنیت جامعه مختل نمیشد و اینهمه کسب و کارها کساد نمیشدن. جای حرفی براشون باقی نمونده. رسما باید از مردم عذرخواهی کنن که با دروغهاشون کشور رو به آشوب کشیدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *