سیر تا پیاز مژده لواسانی و فرزاد حسنی را اینجا بخوانید + عکس

سیر تا پیاز مژده لواسانی و فرزاد حسنی را اینجا بخوانید + عکس

امین فردین یوتیوبر و پاپاراتزی مقیم آلمان درباره مژده لواسانی و فرزاد حسنی ادعاهای را مطرح کرده است که باعث شده حواشی برای این دو مجری سرشناس در فضای مجازی به وجود بیاید.

سیر تا پیاز مژده لواسانی و فرزاد حسنی را اینجا بخوانید + عکس

سیر تا پیاز مژده لواسانی و فرزاد حسنی

امین فردین که کارش شایعه پراکنی برای سلبریتی ها است حالا برای فرزاد حسنی و مژده لواسانی حاشیه سازی کرده است و مدعی است انها با هم رابطه دارند که البته همه ادعاهای امین فردین برای به دست اوردن دنبال کننده است و تا به حال برای افراد معروف دیگر چنین شایعاتی را مطرح کرده است.

مژده لواسانی از مجریان بی حاشیه تلویزیون است که امین فردین برای این مجری نیز دروغ پراکنی کرده است و بدون شک رابطه مژده لواسانی و فرزاد حسنی کاری است که در تلویزیون همکاری داشته اند.

امین فردین کسی است که باعث و بانی خودکشی زهره فکور بود امین فردین با شایعه سازی برای زهره فکور باعث شد که این بازیگر تحت شرایط بسیار بدی قرار بگیرد و خودکشی کند.

به هر حال نباید به شایعاتی که امین فردین برای سلبریتی ها درست میکند را باور کرد چرا که شغل امین فردین دروغ پراکنی در فضای مجازی است و از این راه امرار معاش میکند و باید برای به دست اوردن سوژه دست به هر کاری و شایعه سازی بزند.

2 نظر

  1. این امین فردین پست فطرت کلاه بردارو باید اعدام کنن روی امثال دنیا جهانبختو سفید کرده این مردک دزد اونا حداقل تهمت به دیگران نزدن

  2. این امین فردین کلاهبردار بی شرف رو باید اعدامش کنن تا درس عبرتی بشه برای باقی انگل های مجازی
    روی امثال دنیا جهان بخت رو سفید کرده این مردک دزد اونا حداقل به دیگران تهمت نزدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *