میلاد حاتمی کیست؟ چگونه دستگیر شد +عکس

میلاد حاتمی کیست؟ چگونه دستگیر شد +عکس و فیلم و جزئیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

میلاد حاتمی بعد از اینکه توسط پلیس اینترپل به درخواست ناجا در ترکیه دستگیر شد امروز به نیروی انتظامی تحویل داده شد و به ایران بازگردید.

احتمالا این شخص به 20 سال زندان محکوم شود

دستگیری میلاد حاتمی و تحول به ایران

میلاد حاتمی کیست؟

او از گرداننده های سایتهای شرطبندی بوده که توانسته بود با فریب دادن بسیاری از کاربران ایرانی مبالغ زیادی از سرمایه آنها را کلاهبرداری کرده و توانست از طریق این پول ها به ثروت زیادی برسد.

میلاد حاتمی کیست؟ چگونه دستگیر شد +عکس

او سالها در ترکیه زندگی میکرد و از این طریق اقدام به تاسیس سایت های شرطبندی متعدد کرد .

میلاد حاتمی سعی میکرد که با نمایش زندگی آنچنانی و لاکچری به مشتریانش بگوید که در صورت شرکت در بازی های قمار او میتوانند به پول برسند.

وی متولد 1366 در تهران است و بعد از مهاجرت به ترکیه اقدام به تاسیس سایت های قمار کرد و با تشکیل باند توانست به ثروت زیادی برسد.

قوه قضایی ایران سالها به دنبال دستگیری او بود و از طریق پلیس اینترل پل موفق شد در 19 اسفند ماه او را دستگیر کنند.

همسر و فرزند

این حدود چند سالی است که با هم زندگی می کنند و نامزد کردند، حاصل این زندگی مشترک یک دختر خانم بود. با اینکه آن ها صاحب فرزند شدند اما هنوز به طور رسمی با هم ازدواج نکردند.

میلاد حاتمی کیست؟ چگونه دستگیر شد +عکس

میلاد حاتمی با خانم سحر حاتمی در 18 اردیبهشت 1399 در ترکیه رسما با هم عقد کردند، این دو چهره حدود چند سالی است که با هم دوست هستند.

به گفته ی برخی میلاد و سحر ازدواج رسمی ندارند و تنها با یکدیگر زندگی می کنند و حاصل این زندگی مشترک فرزند دختری به نام طلا است.

به گفته ی برخی دیگر نیز میلاد و سحر حاتمی در هجدهم اردیبهشت سال جاری در ترکیه رسما به عقد یکدیگر درآمده اند.

ماجرای دستگیری

پلیس ترکیه ساعتی پیش “میلاد حاتمی” از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی را از طریق مرز بازرگان به پلیس اینترپل ایران تحویل داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم؛ بنابر برخی اخبار و گزارشات، پلیس ترکیه ساعتی پیش “میلاد حاتمی” از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی را در مرز بازرگان به پلیس اینترپل ایران تحویل داد.

میلاد حاتمی؛ یکی از گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی به‌شمار می‌آید و چندین سال است از این طریق، پول‌های زیادی را کسب کرده و کلاهبرداری زیادی در این رابطه انجام داده است؛ وی همچنین از تمام روش‌های غیراخلاقی برای تبلیغ استفاده می‌کند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *