بیوگرافی و شهادت میلاد خسروی استوار یکم مامور کلانتری + عکس

بیوگرافی و شهادت میلاد خسروی استوار یکم مامور کلانتری + عکس و ماجرای کامل شهادت ایشان را در ادامه این بخش از مجله شبود

بیوگرافی میلاد خسروی

استوار یکم میلاد خسروی مامور تجسس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس تهران روز گذشته در درگیری با سارقان مسلح به شهادت رسید

بیوگرافی و شهادت میلاد خسروی استوار یکم مامور کلانتری + عکس

به گزارش سایت پلیس این حادثه در ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ رخ داده و باعث شهادت این مامور پلیس شد

ایشان ۲۶ سال سن داشته و مجرد است به گفته خانواده اش تک فرزند میباشد که روز گذشته با درگیری که با سارقان مسلح داشته بر اثر گلوله به شهادت می رسد

مراسم تشییع وی  اول خرداد 1399 در شهر زادگاهش انجام شد.

بیوگرافی و شهادت میلاد خسروی استوار یکم مامور کلانتری + عکس

شهادت میلاد خسروی

رئیس پلیس تهران بزرگ درباره این اتفاق گفت که این گروه مسلح برای به هم زدن آرامش منطقه به صورت ناجوانمردانه تیراندازی می کردند که یکی از این گلوله ها به استواریکم میلاد خسروی برخورد می کند به گزارش خبرگزاری تسنیم ایشان یک هفته قبل شهادت خود را پیش بینی کرده بود و به دوستانش گفته که اگر شهید شدم را در کدام قسمت خاکسپاری کنیم.

رحیمی یادآور شد: مردم بدانند ما برای آرامش، امنیت و آسایش آنها شب و روز، ماه و رمضان و سایر ماه‌ها نمی‌شناسیم و فدای آرایش مردم می‌شویم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه پیرو راه شهید عزیز سلیمانی و تمام شهیدان هستیم، گفت: با تمام وجود پای امنیت مردم می‌ایستیم.

گفتنی است، شب گذشته درپی عملیات تعقیب و گریز سارقان منزل، استواریکم “میلاد خسروی “؛ مأمور کلانتری 134 شهرک قدس، حین دستگیری سارقان مسلح به فیض عظمای شهادت نائل آمد.

بیوگرافی و شهادت میلاد خسروی استوار یکم مامور کلانتری + عکس

شهید خسروی؛ 26 ساله، مجرد و تک فرزند خانواده بود، این شهید شجاع، انقلابی و فداکار نقش زیادی در تأمین امنیت شهروندان و پیشگیری از وقوع جرائم و همچنین دستگیری سارقان در محدوده استحفاظی خود داشت.

پیکر این شهید برای تدفین به بوئین‌زهرا منتقل شد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *