بیوگرافی رضا پیشرو و همسرش

فیلم کامل میم پیشرو در صدا و سیما و عبدالله روا برنامه ویدیو چک

کلیپ جنجالی رضا پیشرو درباره میم که نسبت به برخی از کاربران که به او فحاشی کرده بودند انتقاد کرد در فضای مجازی حسابی سوژه کاربران قرار گرفت و حالا به صدا و سیما رسیده است و عبدالله روا این ویدیو را سوژه قرار داده و آن را برای کمیته داوران فوتبال استفاده کرد.

فیلم منتشر شده از عبدالله روا در نقش رضا پیشرو به یکی از پربیننده ترین ویدیوهای طنز در اینستاگرام تبدیل شد.

در این ویدیو که در شبکه های اجتماعی فراگیر شده، عبدالله روا مجری برنامه ویدیو چک شبکه ورزش از میم «مشکل داری» رضا پیشرو رپر ایرانی استفاده می کند.

میم پیشرو در صدا و سیما

رضا پیشرو خواننده رپ که برای آلبوم جدید خود در حال تلاش بود با مشاهده کامنت‌های توهین آمیز عصبانی شد و در یک استوری به کاربرانی که به اون توهین کرده بودند انتقاد کرد و گفت که ما زحمت می‌کشیم و نباید شما اینگونه با ما رفتار کنید این عصبانیت رضا پیشرو سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت و در فضای مجازی وایرال شد.

ماجرای رضا پیشرو ما داریم زحمت میکشیم مشل داری بی ناموس

لازم به ذکر است عبدالله روا  برنامه ویدیو چک و سایر برنامه های تلویزیونی می باشد که کار خود را در این زمینه از سال ۱۳۸۷ با شبکه استانی جهان بین چهار محال بختیاری شروع نمود. او تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته ی حقوق به پایان رساند و پس از اخذ این مدرک به خاطر علاقه اش به شعر و ادبیات فوق لیسانس خود را در رشته ی ادبیات در دانشگاه شهید بهشتی ادامه و مدرک گرفت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *