بیوگرافی نازنین فراهانی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس جدید و اینستاگرام

نازنین فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون بوده که از استعداد بسیار بالایی در این زمینه برخوردار میباشد آثار مهمی را در کارنامه هنری خود دارد که در ادامه مجله شبونه به بیوگرافی وی خواهم پرداخت.

نازنین فراهانی بازیگر | بیوگرافی نازنين فراهاني و همسرش + تصاویر جدید

بیوگرافی نازنین فراهانی

تاریخ تولد: 1352

محل تولد: تهران

تحصیلات: لیسانس علوم ارتباطات

حرفه: بازیگری

شروع فعالیت: 1379

نازنین فراهانی بازیگر مشهور عرصه هنر ایران در سال 1352در شهر تهران دیده به جهان گشوده است.

تحصیلات

وی دارای مدرک علوم ارتباطات در زمینه روزنامه نگاری از دانشکده علامه طباطبایی می باشد و در زمینه پانتومیم نیز به سرپرستی سیروس شاملو فعالیت دارد.

ازدواج و همسر

ایشان در حال حاضر مجرد است. خبرهای پیرامون ازدواج ایشان صحت ندارد.

شروع فعالیت

نازنین فراهانی بازیگر تلوزیون ایران از فضا روزنامه نگاری تغییر مسیر داده و وارد حرفه بازیگری شده است

عکس های لو رفته نازنین فراهانی

وی اغلب در دوران مدرسه برای فعالیت در خصوص تاتر انتخاب میشد اما به دلیل مخالفت های خانواده اش نتوانست پیشنهاد ها را قبول کند ولی به دلیل علاقه شدید خودش به بازی کردن در فیلم همیشه درگفتگو های خود به این که روزی بازیگر خواهد شد تاکید میکرد.

نازنین فراهانی به دلیل علاقه در کلاس های پانتومیم شاملو حضور پیدا کرده که توانست در تئاتر بنام جنبش عنفیه نقش آفرینی کند.

کشف حجاب نازنین فراهانی و تصاویر شخصی نازنین فراهانی

عکس های جدید نازنین فراهانی

بعد از فعالیت در این کار در فیلمی بنام زیر پوست شهر ساخته رخشان بنی اعتماد اولین حضور خود در سینما را تجربه میکند ، و بعد از آن اوج درخشش وی در فیلم تلوزیونی ساخنه ایرج کریمی در داستان یک شهر رقم خورد.

او علاوه بر تجربه در بازیگری و حرفه سینما و تلوزیون در زمینه نویسندگی مهارت خاصی دارد از نمونه کارهای ایشان میتوان به فیلنامه فیلم مهمونی کامی ، فیلنامه مشترک این سیب هم برای تو به همراهی سیروس الوند و سریال همراز ساخته فرهاد جم و کتاب توکه های آزاد اشاره کرد.

سریال های نازنین فراهانی

سریال شکوه زندگی در نقش هلما ساخته بهشتی در سال 1396، سریال 78متر ساخته کیانوش عیاری ، سریال معما شاه بازیگر نقش میانسالی نوری (نور آفاق) و آثار سینمایی وی مثل پدیده و فیلم آلما ، دل بی قرار اشاره کرد.

حضور پر رنگ در سریال

نازنین فراهانی در سال های اخیر نقش بسیار پررنگ تری در تلویزیون حضور فعالی را تجربه کرده حضور پررنگ در سریال های معمای شاه بعد دیگری از پر مخاطب ترین سریال های تلویزیونی بوده باعث شد که خانم نازنین فراهانی حضور پررنگ تری را در تلویزیون تجربه کند

بیوگرافی نازنین فراهانی و همسرش

درباره علت اینکه در سال های اخیر حضور فعالی را در تلویزیون تجربه کرده است

می‌گوید از اینکه بخواهم به تلویزیون بیایم به کارهای خوب فقط پاسخ مثبت میدادم و و تلاشم را می کردم که بازیگر بمانم به همین دلیل پیشنهاد های بازیگری در تلویزیون را رد می کردم تا فقط کارهای خوب را قبول کنم.

تجربه نویسندگی

نازنین فراهانی درباره تجربه نویسندگی کردن میگوید: خب به هر حال هیچ وقت این نگاه نویسندگی را نمی توانم حذف کنم.

بیوگرافی نازنین فراهانی بازیگر

قطعا با یک سری ایده ها، انتقادات و پیشنهادات پیش کارگردان می روم و معمولا پذیرش آنها بسیار خوب است.

فیلمنامه «دیگری» هم اینکه الان می بینید نیست و بازنویسی شد و پیشنهادات من هم در آن دخیل بود. به هر حال همیشه سعی می کنم شیطنت هایی در نقشم داشته باشم تا آن را تغییر بدهم.

افتخارات نازنین فراهانی

عنوان دریافت کسل جایزه یاس زرین بهترین بازیگر زن در جشنواره یاس برای بازی در نقش فیلم نورا ، و دریافت کسب جایزه بهترین بازیگر از جشنواره بین النلی مراکش برای بازی و هنرنمایی در فیلم تهران ساعت هفت صبح

کسب عنوان دیپلم بهترین بازیگر زن از جشنواره تاتر مقاوت برای نمایش من خیال تو نیستم.

نازنین فراهانی هیچ گونه نسبتی با گلشیفته فراهانی و شقایق فراهانی نداشته و فقط یک تشابه فامیلی است.

تیپ جذاب نازنین فراهانی

*شما نویسنده هستید و فیلم «مهمونی کامی» از آثار شماست و در ادامه «مادر قلب اتمی» که به نوعی ادامه آن است.
مهمونی کامی، فقط طرح فیلمنامه برای من بود، مادر قلب اتمی هم من هیچ نقشی در نوشتن آن نداشتم، هر دو فیلم را هم خیلی دوست دارم و به نظرم فیلم دوم، فهمیده نشد.

*سابقه ی حضور و فعالیت در مطبوعات و رسانه چگونه تجربه ای بود؟
ژورنالیسم، جهان خودش را دارد و خیلی متفاوت از جهان سینماست، ولی بیشترین تاثیری که روی من گذاشت، نزدیکی با مخاطب و درونش بود. در ژورنالیسم تجربه های بی واسطه‌تری را در اظهار نظر دریافت می‌کنید. به خصوص که من در آن زمان، بیشترین فعالیتم در بخش اجتماعی بود.

*وضعیت کلی امروز سینمای ایران را چگونه می بینید؟
غم این خفته‌ ی چند، خواب در چشم ترم می‌شکند/ نگران با منِ اِستاده سحر صبح می‌خواهد از من کز مبارک دمِ او آورم این قوم به جان باخته را بلکه خبر.

نازنین فراهانی در اکران عمومی

*موسیقی کجای زندگی شماست و خواننده ی محبوب هم دارید؟
منظور از موسیقی چیست؟ اگر موسیقی، همین است که امروز در هر کوی و برزنی شنیده می‌شود، در زندگی من جایی ندارد و حتی مزاحم من است و اگر موسیقی همان هنری است که روح را می‌نوازد، حس را به چالش می‌کشد و تن را یکسره تبدیل به گوش و مغز را متمرکز می‌کند، ایده می‌بخشد و لذت می‌آفریند، بخشی جدا ناپذیر از من است. آنقدر موسیقی‌های زیبا در این جهان خلق شده و همچنان در جریان خلق است که انتخاب کردن یک بند از مجموعه‌ بندهای خوب موسیقی سخت است، چه برسد به انتخاب یک خواننده. اما در کل، من علاقه‌ام به راک بیشتر است.

درخشش در سریال از سرنوشت

نازنین فراهانی میگوید به قول آقای گروتوفسکی بزرگ، آنچه توتال اکت یا عمل محض خوانده می‌شود، نقش جهانی را می‌آفریند که در آن متولد می‌ شوی، زند‌گی می‌کنی و می‌میری. برای هر بار این‌ گونه تجربه کردن، ابعاد نقش اهمیت زیادی خواهد داشت و در بین انتخابات محدود این جهانی، سعی می‌کنم بیشترین خلق را تجربه کنم، اما این انتخاب من در شکل ایده‌آل آن است، نه بازیگر و حرفه‌ اش. یعنی در شکل حرفه‌ای گاهی ناگزیر به انتخاب‌هایی هستی که در جهان خودت شاید جای ویژه‌ای ندارد.

نویسندگی مهمونی کامی توسط نازنین فراهانی

این هنرمند میگوید مهمونی کامی، فقط طرح فیلمنامه برای من بود، مادر قلب اتمی هم من هیچ نقشی در نوشتن آن نداشتم، هر دو فیلم را هم خیلی دوست دارم و به نظرم فیلم دوم، فهمیده نشد. ژورنالیسم، جهان خودش را دارد و خیلی متفاوت از جهان سینماست، ولی بیشترین تاثیری که روی من گذاشت، نزدیکی با مخاطب و درونش بود. در ژورنالیسم تجربه های بی واسطه‌تری را در اظهار نظر دریافت می‌کنید. به خصوص که من در آن زمان، بیشترین فعالیتم در بخش اجتماعی بود.

علاقه به موسیقی

منظور از موسیقی چیست؟ اگر موسیقی، همین است که امروز در هر کوی و برزنی شنیده می‌شود، در زندگی من جایی ندارد و حتی مزاحم من است و اگر موسیقی همان هنری است که روح را می‌نوازد، حس را به چالش می‌کشد و تن را یکسره تبدیل به گوش و مغز را متمرکز می‌کند، ایده می‌بخشد و لذت می‌آفریند، بخشی جدا ناپذیر از من است. آنقدر موسیقی‌های زیبا در این جهان خلق شده و همچنان در جریان خلق است که انتخاب کردن یک بند از مجموعه‌ بندهای خوب موسیقی سخت است، چه برسد به انتخاب یک خواننده. اما در کل، من علاقه‌ام به راک بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.