پشت پرده رابطه ترلان پروانه + نامزدی فرشاد با فامیل کامیابی نیا؟!

نامزدی فرشاد احمدزاده و پشت پرده رابطه ترلان پروانه با فوتبالیست و نامزدی فرشاد با فامیل کامیابی نیا را با جزئیات در مجله شبونه بخوانید.

نامزدی فرشاد احمدزاده و پشت پرده رابطه ترلان پروانه با فوتبالیست

فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه وارد جنجال و حاشیه بدی شدند که با فیلمی در فضای مجازی منتشر شده و دست به دست می چرخد دامن زده می شود.

نامزدی فرشاد احمدزاده و پشت پرده رابطه ترلان پروانه با فوتبالیست

رابطه دوستی بازیگر با یک فوتبالیست

فرشاد قبلا اعلام کرده بود که عاشق شده و قصر ازدواج دارد و بد از کامنت عاشقانه بلافاصله حلقه ای در دستش دیده شد که همه رسانه ها تیتر زدند که فرشاد احمدزاده ازدواج کرد.
زمان زیادی نگذاشت که این فیلم و رابطه نزدیک و صمیمانه با بازیگر جوان متتشر شد که همین ماجرا باعث شد تا دوباره تیتر نامزدی فوتبالیست با بازیگر در همه جا دیده شود.

 

نامزدی فرشاد احمدزاده و پشت پرده رابطه ترلان پروانه با فوتبالیست

چندی قبل در محفلی دوستانه خبر از ازدواجش در آینده ای نزدیک داد و به دوستانش گفت نامزد کرده است. البته در آن مقطع مشخص نشد نامزد هافبک ریزنقش پرسپولیس کیست تا اینکه فیلم و عکسی از فرشاد احمدزاده با ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شد!

نامزد فرشاد احمدزاده خواهر زاده کامیابی نیا ؟!

اما خبر جدید از منابع نزدیک به این بازیکن، حکایت از نامزدی فرشاد احمدزاده با خواهر زاده یکی از هم تیمی هایش می دهند. این فرد هم کسی نیست جز کمال کامیابی نیا!

واکنش کمال کامیابی نیا به خبر اخیر این بود که وی تکذیب کرد و گفت فرشاد با کسی فامیل نمی شود و ازدواجش با خواهر زاده ام منتفی بوده و کذب است.

نامزدی فرشاد احمدزاده و پشت پرده رابطه ترلان پروانه با فوتبالیست

عکس کمال کامیابی نیا و همسر و خواهرش

این خبر البته هنوز به صورت قطعی تایید نشده اما گفته می شود بسیاری از بازیکنان پرسپولیس که با احمدزاده و کامیابی نیا رابطه ای دوستانه دارند، کمال را به شوخی دایی جان صدا می زنند.

فعلا این موضوع هیچ واکنشی نشان داده نشده و درج این مطلب مبنی بر تایید ما نیست.

واکنش فرشاد احمدزاده به خبر نامزدیش با ترلان پروانه

فوتبالیست خوب کشورمان این خبر و رابطه را تکذیب کرد و گفت من با کسی فامیل نشدم و نامزد نیستم و پایان حواشی پیش آمده برای هر دو چهره مشهور

فیلم جنجالی فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه

دانلود فیلم

منبع : مجله کولاک

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *