نحوه باز کردن قفل کارت Meme coins و IT team بازی همستر کامبت

نحوه باز کردن قفل کارت Meme coins و IT team بازی همستر کامبت

نحوه باز کردن قفل کارت Meme coins و IT team بازی همستر کامبت کارت های امروز 28 خرداد 1403 با عکس و اموزش را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

علاقمندان به بازی همسر برای باز کردن کارهای امروز بازی همستر توجه کنند که کارت اول web3 academy launch بوده که در قسمت Specials و سپس قسمت New Cards است. (مشاهده آموزش)

نحوه باز کردن قفل کارت Meme coins و IT team

کارت Meme coins در قسمت market است و برای باز کردنش باید کارت Influencers را به لِول 10 ارتقا بدهید این کارت در قسمت PR & Team قرار دارد اگر این کارت هم قفل بود باید به کارت x را به لِول 5 ارتقا بدهید کارت x یه کم بالاتر قرار دارد و باید 5 بار روی کارت x ضربه بزنید تا به لِول 5 ارتقا پیدا کند و قفل کارت Influencers باز شود زمانی به لِول 5 ارتقا پیدا کرد دوباره به بخش market بروید و کارت Influencers را به لول 10 ارتقا دهید تا قفل کارت Meme coins باز شود.

کارت IT team در قسمت PR & Team قرار داد که باز است و معمولا قفل ندارد روی این کارت هم ضربه بزنید و در نهایت 5 میلیون سکه دریافت کنید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *