نحوه باز کردن کارت NTF Collection Launch همستر کامبت

نحوه باز کردن کارت NTF Collection Launch همستر کامبت

نحوه باز کردن کارت NTF Collection Launch همستر کامبت که مربوط به کارت های سه شنبه 26 خرداد ماه میباشد.

نحوه باز کردن کارت NTF Collection Launch همستر کامبت

نحوه باز کردن کارت NTF Collection Launch

برای باز کردن کارت NTF Collection Launch باید به قسمت Specials رفته و کمی پایینتر در قسمت New Cards پیدایش کنید که البته قفل است و برای باز کردن آن باید به قسمت market برگردید و گزینه Margin trading x100 را به لول 10 ارتقا دهید یعنی 10 بار روی آن بزنید و سکه از دست بدهید تا فعال شود.

اگر کارت Margin trading x100 هم قفل بود باید در قسمت Specials و کمی پایینتر در قسمت New Cards گزینه Short squeeze را پیدا کنید و به لِول 3 ارتقا دهید (اگر این گزینه هم قفل بود باید سه نفر را به همستر دعوت کنید) حالا به قسمت market برگردید و گزینه Margin trading x100 را به لول 10 ارتقا دهید.

مجددا به قسمت Specials رفته و کمی پایینتر در قسمت New Cards بروید و کارت NTF Collection Launch را پیدا کنید مشاهده میکنید که باز شده و رویش ضربه بزنید تا 5 میلیون سکه به شما داده شود.

همچنین ببینید

نحوه باز کردن کارت P2P trading و Apps Center Listing

گفتنیست همستر کامبت یک بازی منحصربه‌فرد است که با ترکیب عناصر یک شبیه‌ساز صرافی ارز دیجیتال، تجربه‌ی کلیک و درآمد را ارائه می‌دهد. بازیکنان در نقش مدیرعامل یک صرافی ارز دیجیتال در حال توسعه که در دنیایی از همسترها قرار دارد، عمل می‌کنند. با ضربه زدن روی یک سکه‌ی طلایی، بازیکنان سکه‌هایی به دست می‌آورند که سپس برای خرید ارتقاء و گسترش صرافی خود استفاده می‌کنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *