نحوه ثبت نام یارانه معیشتی جاماندگان در 1400 + سایت یارانه معیشتی

نحوه ثبت نام یارانه معیشتی جاماندگان در 1400 + سایت یارانه معیشتی در سال 1400 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نحوه ثبت نام یارانه معیشتی جاماندگان در 1400

این روزها خبرهای واریز یارانه معیشتی در سال 1400 بسیاری از مردم به سمت خود کشانده است و در حالی که برخی از مردم یارانه معیشتی دریافت میکنند اما برخی دیگر از دریافت این مبلغ محروم شده اند.

نحوه ثبت نام یارانه معیشتی جاماندگان در 1400 + سایت یارانه معیشتی

مبلغی که به علت فشار و مشکلات اقتصادی به حساب مردم واریز میشد اما برخیها از گروه حذف شدند و یا جا ماندند.

سال گذشته کد دستوری برای افرادی که معترض به حذف در نظر گرفته شد که با سامانه #۶۳۶۹* میتوانستند اعتراض خود را اعلام کنند اما بعد از گذشت چند روز مهلت اعتراض نیز به پایان رسید.

در حال حاضر در سال 1400 خبری مبنی بر اینکه روشی برای ثبت نام جاماندگان در نضر گرفته شود وجود ندارد و باید صبر کنیم در اینده ببینیم آیا طرحی برا ثبت نام به وجود خواهد آمد یا خیر.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره مراعی ماندن تبصره ۱۴ لایحه بودجه ۱۴۰۰، گفت: لازم است بخش هزینه‌ای و درآمدی جدول هدفمندی یارانه ها تفکیک شود، از این رو این تبصره مراعی خواهد ماند.

رییس مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی این تبصره اعلام کرد از آنجا که بخش درآمدی و هزینه‌ای تبصره ۱۴ به درستی تفکیک نشده، بهتر است این تبصره مراعی بماند تا کمیسیون تلفیق و اداره قوانین و مقررات مجلس این دو بخش را تفکیک کرده و فردا (پنجشنبه) در صحن مطرح شود.

به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند که کلیه سرپرست خانوارها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده‌اند لیکن خود را واجد شرایط می‌دانند می‌توانند از ظهر یکشنبه سوم آذرماه درخواست شماره ملی سرپرست خانوار خود را به کد دستوری #6369* ارسال کنند، در این صورت ظرف 24 ساعت برای آنها کد رهگیری ارسال می شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *