نحوه شرکت در برنامه مسابقه پانتولیگ محمدرضا گلزار (پانتولیک)

نحوه شرکت در برنامه مسابقه پانتولیگ محمدرضا گلزار (پانتولیک)

مسابقه پانتولیگ محمدرضا گلزار که قرار است از تلویزیون پخش شود هواداران این بازیگر را وسوسه کردند که در مسابقه سلبریتی محبوب خود حضور پیدا کنند.

نحوه شرکت در برنامه مسابقه پانتولیگ محمدرضا گلزار (پانتولیک)

نحوه شرکت در برنامه مسابقه پانتولیگ محمدرضا گلزار

هنوز این مسابقه فراخوانی برای شرکت در برنامه را نداده است و قرار است به زودی این اتفاق صورت بگیرد فعلاً  مجوزهای لازم برای تصویربرداری این مسابقه در حال انجام است و جواد فرحانی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

فرحانی کسی که برنامه ستاره ساز را نیز تهیه کنندگی کرده بود حالا به سراغ محمدرضا گلزار رفته تا او را به تلویزیون بازگرداند و با یک مسابقه جذاب مهمان خانه‌های مردم باشد.

بازگشت محمدرضا گلزار به تلویزیون حواشی زیادی را به همراه داشته است بسیاری از علاقمندان و هواداران این بازیگر به شدت خوشحال هستند اما برخی دیگر مخالف حضور مجدد او به تلویزیون هستند یکی از آنها محمدرضا شهبازی بوده که به دلیل عقد آریایی که محمدرضا گلزار با همسرش خوانده معتقد است او نباید به تلویزیون برگردد.

قرارداد این برنامه به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی (تهیه‌کننده برنامه «ستاره ساز») با شبکه سه بسته شده و قرار است در نود قسمت ساخته بشود. ابتدا صحبت از ساخت این برنامه برای پلتفرم‌ها بود که نهایتا سازندگانش با صدا و سیما به توافق رسیدند.

معاون سیما درباره بازگشت محمدرضا گلزار و رضا رشیدپور به تلویزیون گفت:

نمی‌توانیم در همکاری چهره‌ها با صداوسیما همه را با یک چوب بزنیم؛ به عنوان مثال یکی به جمع بندی رسیده که اشتباه کرده.جامعه انقلابی مطمئن باشد کسی که خیانت کرده باشد را قرار نیست وارد فضای صداوسیما کنیم.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

یک نظر

  1. عقد آریایی همون عقد من درآوردی حسن دوکله (رفیق دکتر خریعتی) نیست که چند سال پیش اختراع کرد و حالا مد شده؟
    این رو باید جزو بازی‌های کودکانه محسوب کنید مثل کراواتی که به گردن دامادها می‌بندند و اصلا چیز جدی‌ای نیست که کسی بخاطرش محکوم بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *