نحوه شرکت در مسابقه صد در صد (100 درصد) + زمان پخش

نحوه شرکت در مسابقه صد در صد (100 درصد) + زمان پخش

نحوه شرکت در برنامه صد در صد (100 درصد)

برنامه صد در صد یکی از برنامه های مسابقه ای تلویزیونی بوده که مردم با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۰۲۱۱ میتوانند در این برنامه شرکت کنند این مسابقه توسط مصطفی امامی اجرا میشود و دارای 100 قسمت است و لحظات خوش و خوبی را برای مردم به وجود می اورد که میتوانند در این مسابقه شرکت کنند.

زمان پخش

مسابقه صد در صد  از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۴۵ از شبکه 2 پخش خواهد شد و یک برنامه بسیار جذاب و مفرح است

«صد در صد» عنوان نسل جدید مسابقات تلفنی برخط است که شرکت کنندگان از منزل خودشان در هر کجای ایران به صورت تصویری در این مسابقه شرکت می‌کنند.

مصطفی امامی مجری این مسابقه میزبان شرکت کنندگان از شهر‌های مختلف است و با طرح پرسش‌ها و چالش‌های خانوادگی لحظات هیجان انگیزی را برای مخاطبان رقم خواهد زد.

در مسابقه «صد در صد» مردم نقش بسیار پررنگی در همه قسمت‌های مسابقه دارند و علاوه بر اینکه به جای استودیو از منزل یا محل کار خود در مسابقه شرکت می‌کنند، پاسخ پرسش‌های این مسابقه از تعداد زیادی از مردم پرسیده می‌شود، و شرکت کنندگان بر خلاف سایر مسابقات پرسش و پاسخی که به دنبال جواب صحیح و اطلاعات عمومی هستند باید نظر مردم راجع به موضوعات مختلف را حدس بزنند.

این مسابقه در هر قسمت تا ۵۰ میلیون تومان به شرکت کنندگان هدیه می‌دهد. علاقه مندان می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۰۲۱۱ در این مسابقه شرکت کنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *