ریا کاری نذری دادن محمدرضا گلزار و علی دایی در روز عاشورا (فیلم)

فیلم کامل / نذری محمدرضا گلزار و علی دایی در روز عاشورا

فیلم نذری محمدرضا گلزار و علی دایی در روز عاشورا که در بین برخی از کاربران مورد استقبال قرار گرفته است.

در روز عاشورا محمدرضا گلزار و علی دایی به همراه یکدیگر غذای نزدیک دادند که مورد توجه قرار گرفته است

فیلم نذری محمدرضا گلزار و علی دایی در روز عاشورا

با فرارسیدن ماه محرم بسیاری از مردم اقدام به اهدای غذای صلواتی می کنند که سلبریتی ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند اما یکی از نکاتی که این روزها در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است فخر فروشی و یا ریاکاری برخی از سلبریتی ها بوده که در کنار دیگ غذا اقدام به گرفتن سلفی می کنند و این کار آنها در بین کاربران شبکه های اجتماعی نهی شده است.

بسیاری از کاربران متعتقد هستند اگر کسی اقدام به کار خیرخواهانه می‌کند نباید با گرفتن عکس های مختلف و اشتراک گذاشتن آن در شبکه های اجتماعی ریاکاری کنند و باید نذر آنها مخلصان باشد

در روزهای گذشته بسیاری از بازیگران و ورزشکاران و چهره های سرشناس عکس های مختلفی از نذری دادن خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند که برخی از آنها مورد انتقاد کاربران فضای مجازی قرار گرفته است .

البته علی دایی سالهاست کارهای خیرخواهانه فعالیت داشته و پیش قدم بوده است.

ماه محرم یکی از راه‌های مهم در تاریخ اسلام بوده که در آن امام حسین و یارانش ظالمانه و غیر انسانی به شهادت رسیدند هر سال در محرم مراسم حضرت علی توسط شیعیان برگزار می شود دادن قضایی نزدیک یکی از سنت‌های این ماه به شمار می‌آید.

سوگواری محرم عزاداری‌ها و یادبودهایی است که به مناسبت کشته‌شدن حسین بن علی و جمعی از یارانش که در سال ۶۱ هجری قمری در واقعه کربلا روی داد، انجام می‌شود. سوگواری برای حسین بن علی و دیگر یارانش از روز نخست محرم آغاز می‌شود و در ظهر عاشورا به اوج می‌رسد. در غروب و شامگاه عاشورا، این سوگواری تحت عنوان مراسم شام غریبان ادامه پیدا می‌کند. در روز ۱۲ محرم نیز مراسمی با نام «سوم امام حسین» انجام می‌شود. ا

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.