نسبت فامیلی سعید جلیلی با رهبر جیست آیا فامیل هستند؟

نسبت فامیلی سعید جلیلی با رهبر چیست آیا فامیل هستند؟

نسبت فامیلی سعید جلیلی با رهبر انقلاب یا رهبری جیست آیا فامیل هستند پاسخ این سوال را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده میکنید.

آقا سعید جلیلی و رهبری هیچگونه نسبت فامیلی و قوم و خویشی ندارند.

نسبت فامیلی سعید جلیلی با رهبر چیست آیا فامیل هستند؟

نام پدر سعید جلیلی آقای محمدحسن معلم بوده است که مدیر مدرسه بود و در دبستان نواب صفوی مشهد به عنوان مدیر مدرسه فعالیت میکرد. پدر بزرگ سعید جلیلی نیز اهل شهرستان سردشت واقع در آذربایجان غربی است

سعید جلیلی عضو شورای راهبردی روابط خارجی، عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام و نمایندهٔ رهبر جمهوری اسلامی ایران در شورای عالی امنیت ملی از تیر سال ۱۳۸۷ فعالیت می‌کند.

سعید جلیلی که در انتخابات ریاست جمهوری 1403 نامزد شده است توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است او میگوید که تصمیم دارد راه شهید ابراهیم رئیسی را دنبال کند و از این سو هواداران مرحوم رئیسی را با خود نیز همراه کند.

سعید جلیلی ۱۵ شهریور ۱۳۴۴ در شهر مشهد به دنیا آمد. پدر وی محمدحسن جلیلی معلم و مدیر دبستان نواب صفوی ناحیه یک مشهد و دانش‌آموخته زبان فرانسه و اهل بیرجند و مادر وی آذری و اهل اردبیل است.

در دی ماه سال ۱۳۶۵ دیده‌بان تیپ ۲۱ امام رضا خراسان بود که در عملیات کربلای ۵ پایش زخمی شد و در بیمارستان صحرایی منطقه شلمچه در پیِ نبود امکانات و وضعیت اورژانسی، پای راست خود را از دست داد. پس از آن نیز در قسمت تدارکات لشکر حضور یافت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *