نسرین مادر مهشید در سریال طلسم شدگان کیست +بیوگرافی و عکس

نسرین مادر مهشید در سریال طلسم شدگان کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش نسرین در سریال طلسم شدگان کیست

بیتا فرهی بازیگر نقش نسرین مادر مهشید در سریال طلسم شدگان میباشد که در 09/04/ 1402 فوت کرد او بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بوده که در 1 فروردین 1337 در شهر تهران و در خانواده ای با اصالت به دنیا آمد. از مهم‌ترین آثار بیتا فرهی می‌توان به بازیگری در سریال سرزمین مادری، فیلم برادرم خسرو و سریال ولایت عشق اشاره کرد.

بیتا فرهی بازیگر نقش نسرین مادر مهشید در سریال طلسم شدگان کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

بیتا فرهی در 1 فروردین سال 1337 در تهران به دنیا آمده است. او به گفته خودش در یک خانواده با فرهنگ و اصیل اما به لحاظ مالی متوسط به دنیا آمده و بزرگ شده است. فضا و جو فرهنگی خانواده بیتا فرهی باعث شده تا به شعر و کتاب علاقه وافری پیدا کند.

خانم فرهی سال 1357 برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت و در سال 1359 از مدرسه هنر جان پاورس آمریکا در رشته هنر فارغ التحصیل شد و سال 1360 به ایران بازگشت.

بیتا فرهی بازیگر نقش نسرین مادر مهشید در سریال طلسم شدگان کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

بیتا فرهی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1368 در 31 سالگی در فیلم هامون به کارگردانی داریوش مهرجویی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال سرزمین مادری، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای بیتا فرهی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون خسرو شکیبایی، عزت‌الله انتظامی، حسین سرشار و توران مهرزاد را تجربه کرد.

بیتا فرهی در سال 1392 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم بیتا فرهی در این سال، بازیگری در سریال سرزمین مادری به کارگردانی کمال تبریزی محسوب می‌شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *