نصرالله رادش منظورش کدام بازیگر بود؟ که از دیدنش عق میزد؟

نصرالله رادش منظورش کدام بازیگر بود که از دیدنش عق میزد؟ +واکنش ها

نصرالله رادش بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته در اینستاگرامش ویدیویی به اشتراک گذاشت و گفت که حالش از برخی از بازیگران که در سریال ساعت خوش با انها همبازی بوده به هم میخورد و به اصطلاح از دیدن انها عق میزند.

نصرالله رادش منظورش مهران مدیری بود؟

او در یک ویدیو گفت که آنها زمین خورده بودند و من دستشان را گرفتم ولی حالا برایش شاخ شده اند.

نصرالله رادش در این ویدئو به بازیگران سریال ساعت خوش کنایه انداخته است.

نصرالله رادش با انتشار یک ویدئو گفت: حداقل ۵۰٪ همکارانم را که می‌بینم حالم به هم می‌خورد (حتی بچه‌های ساعت خوش)، الکی از کسی مجسمه نسازید.

اگر از کار کسی خوشتان می‌آید و می‌خندید هیچ ربطی به شخصیتش ندارد.

همان کسی که می‌آید و تشکر می‌کند که این که من یه زمانی به او حال دادم؛ در سی سال یک تماس نمی‌گیرد که اوصاع مالی‌ات چه طور است.

نصف بیشتر آدم‌هایی که معروف‌ هستند بسیار تو خالی هستند.

به تازگی نصرالله رادش از ساعت خوش گفته. ساعت خوش همانی‌ست که تا هزاره بعدی هم اگر ببینید احتمالا برایتان تازگی دارد. رادش هم از همانجا گل کرد. می‌گوید ساعت خوش مدیون نوشته‌های ارژنگ و داوود است. حتی مهران مدیری هم پیشتر این را گفته که این برنامه به خاطر حضور ارژنگ امیرفضلی و زنده‌یاد داوود اسدی در تیم نویسندگی موفق بود. برنامه‌ای که به نظر می‌رسد تا امروز و پس از سه دهه رقیب جدی‌ای ندارد.

واکنش ارژنگ امیرفضلی

اما چیزی که در این میان بحث‌برانگیز شده، کامنت پرحرف و حدیث ارژنگ برای رادش است: “عزیزم قربون صداقت، لطف داری ولی مهران مدیری میگه همش کار من بوده، تو هم بگو کار اون بوده، یک وقت ناراحت نشه از عظمتش کم نشه غصه میخوره.” اینکه ارژنگ با مدیری شوخی کرده یا واقعا دلخوری‌هایش را با این لحن بیان کرده را احتمالا باید از خودش بپرسیم. نکته عجیب‌تر اینکه او همواره در گفتگوهای خود از مدیری به نیکی یاد کرده و گفته که با کسی هم مشکلی ندارد. البته که این روزها در کانادا شرایطش کمی فرق کرده. از حرفه اصلی‌اش دور شده و در تورنتو راننده تاکسی‌های اینترنتی‌ست و اینطور که می‌گوید به لحاظ درآمد رویه ایده‌آلی را طی نمی‌کند و با مشکلات سرو کله می‌زند.

واکنش نعیمه نظامدوست

نعیمه نظام دوست بازیگر طناز سینما و تلویزیون که این روزها جزو پرکارترین هاست، به صحبت های اخیر نصرالله رادش واکنش نشان داد. نصرالله رادش بازیگر تلوزیون و سینما اخیرا در برنامه ستاره بازی به عنوان مهمان حضور داشت و در مورد زشت بودن و محبوب نبودنش، اعتیاد به سیگار، نحوه شکل گیری کاراکتر حیف نون، اکبر عبدی و رضا شفیعی جم، علت حضور نیافتن فرهاد اصلانی در تیم مهران مدیری و…صحبت هایی را عنوان نمود که مورد توجه قرار گرفت. در این بخش از نمناک به واکنش نعیمه نظام دوست و صحبتهای جنجالی نصرالله رادش می پردازیم.

نعیمه نظام دوست بازیگر سریال اکازیون در مورد صحبت های اخیر نصرالله رادش در برنامه ستاره بازی واکنش نشان داد و نوشت: هیچوقت فراموش نمیکنم که دم درب لوکیشن قیامت بود برای دیدن شماها تو، رضا و ارژنگ وهمتون. رادش جان اون موقع که تو ساعت خوش برات سر و دست میشکوندند و یادت میاد ؟؟ تو همیشه نجیب و پاک و مهربون بودی عزیز دلم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *