فیلم نماینده مردم چابهار درباره همخوابی زن سیستان و بلوچستان برای آب

فیلم نماینده مردم چابهار درباره همخوابی زن سیستان و بلوچستان برای آب را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

آقای امین الله سعیدی نماینده مجلس چابهار امروز درباره اتفاقی هولناک در سیستان و بلوچستان سخن گفت

او گفت که زنی بیوه که شرافت اش از من و آقای اردکانی و رئیس جمهور خیلی بیشتر بود برای تامین آب شرب برای فرزندانش با یک مرد غریبه همخوابی کرد و سپس خودکشی کرد و به زندگی خود پایان داد.

این خبر باعث شد که حواشی زیادی در شبکه های اجتماعی به وجود اید.

خبری غم انگیز که باور کردنش برای هیچ ایرانی قابل هضم نیست و واقعا غم انگیز و ناراحت کننده است.

فیلم نماینده مردم چابهار درباره همخوابی زن سیستان و بلوچستان

آقای نماینده چابهار همچنین مقداری از آب شرب گل آلودی را که مردم آن منطقه مصرف میکنند به مجلس اورد و یک لیوان از این آب را خورد و رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه را نیز دعوت کرد که از این آب آلوده که مردم شهراش میخورد استفاده کنند.

چندی پیش بود که منیره و مریم خدمتی و یسرا دلشب برای برداشتن آب یا  آبتنی به “هوتگ” رفته بودند که به داخل آب افتادند و غرق شدند.

خبرتان هست یا همچنان به دنبال دعواهای سیاسی هستید؟ می‌خواهید رییس جمهور یا رییس مجلس بشوید که چه کنید؟ سال به سال بیایید و اوضاع زندگی مردم را بدتر از گذشته کنید؟

ما مردم که در تهران و یا شهرهای بزرگ و پر امکانات زندگی می‌کنیم با شنیدن سخنان معین الدین سعیدی، غم‌ها و مشکلات یادمان رفت، نمی‌دانیم شما چگونه با دیدن این فیلم‌ها می‌خوابید و دوباره صبح لبخند زنان به محل کار خود می‌روید و برای یکدیگر کُری هم می‌خوانید.

فیلم نماینده مردم چابهار درباره همخوابی زن سیستان و بلوچستان برای آب

واقعا گریه دار است که باید 170 میلیارد تومان به خاطر بی‌کفایتی یک عده به ویلموتس بلژیکی بدهیم و کاری برای مردم سیستان و بلوچستان نکنیم. همه آنهایی که در تمام این سال‌ها در دولت و مجلس بودند باید در مورد وضعیت سیستان و بلوچستان جواب بدهند.

آقای احمدی نژاد که این روزها نقش مدعی العموم را بازی می‌کند، می‌گوید برای سیستان و بلوچستان چه کرده است؟ خاتمی هم که ا گوشه نشین شده است و فقط پیام تسلیت می‌دهد، از اوضاع سیستان و بلوچستان در زمان خودش و کارهایی که برای این مردم کرده است، بگوید.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *