بیوگرافی نگار جواهریان همسر رامبد جوان + دخترش نوردخت

بیوگرافی نگار جواهریان بازیگر همسر رامبد جوان +مهریه و عکس جنجالی

نگار جواهریان کیست و اهل کجاست

نگار جواهریان متولد ۲۲ دی ۱۳۶۱ در تهران بوده 40 سال سن دارد او همسر رامبد جوان است بازیگر ایرانی است. نگار جواهریان درای سیمرغ بلورین برای بازی در  فیلم طلا و مس است تو با فیلم من ترانه 15 سال دارم در سال 1380 وارد سینما شد.

او سالها در بازیگری فعالیت داشته و افتخارات زیادی را به دست آورده است این هنرمند برای بازی در فیلم طلا و مس توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را از آن خود کند او در سال 1395 با رامبد جوان ازدواج کرد و در تیر ماه 1398 صاحب یک فرزند دختر به نام نوردخت شد این بازیگر همچنین دوسال پیش پدرش را بر اثر بیماری از دست داد. در این صفحه به بیوگرافی کامل خانم جواهریان خواهیم پرداخت.

بیوگرافی نگار جواهریان و همسرش

نگار جواهریان بازیگر و صداپیشه و مترجم ایرانی در ۲۲ دی ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمده است.
وی فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی صحنه است و دو خواهر و یک برادر دارد.

بیوگرافی نگار جواهریان بازیگر همسر رامبد جوان + دخترش نوردخت و مهریه و عکس

عکس نگار جواهریان و خواهراش

پدرش مهندس راه و ساختمان بوده و در کار ساخت و ساز است که سال ۹۶ از دنیا رفتند.

 

نگار جواهریان و خواهرش و خواهرانش

خانواده پولدار و وضع مالی خوب

جواهریان پدرش مهندس و کار ساخت و ساز بوده و در بهترین خیابان تهران و گرانترین منزل در تهران را دارند.
پدرش از سهامداران سینما تئاتر بود.

 

نگار جواهریان و خواهراش

بیوگرافی نگار جواهریان و همسرش

عکس بدون گریم جواهریان

طبق اظهارات بازیگر جوان پدرش باه دلیل علاقه به تئاتر در مالکیت سینما تئاتر کوچک شریک است و اوقات فراغتش فقط با دیدن تئاتر می گذشت.

بیوگرافی نگار جواهریان و همسرش

نحوه بازیگر شدن و ورود به عرصه سینما

جواهریان به دلیل علاقه به بازیگری قبل از اینکه به دانشگاه وارد شود در تئاتر بازی می کرد.
او از دوازده سالگی در مدرسه نمایش اجرا می کرد و در دوره های آموزش بازیگری در مدرسه ی هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان دو سال و نیم شرکت کرد.

بیوگرافی نگار جواهریان و پدرش

عکس اینستاگرام نگار جواهریان

از پانزده سالگی بطور رسمی هنرپیشگی را شروع کرد و برای اولین بار در من ترانه پانزده سال دارم بازی کرد.
اما اوج شهرت او به بازی در فیلم طلا و مس برمیگردد.
جواهریان در این فیلم درخشش ویژه ای داشت و هنر بازیگری وی در این فیلم دیده شد.
زیر تیغ و قدمگاه و کتاب قانون از برجسته ترین نقش هایش می باشد.

بیوگرافی نگار جواهریان همسر رامبد جوان + عکس کودکی

ازدواج با رامبد جوان

نگار جواهریان با رامبد جوان بازیگر و کارگردان و مجری سینمای ایران ازدواج کرده اسن.
این زوج بازیگر مراسم ازدواج خود را در سال ۹۵ در یونان برگزار کردند.

بیوگرافی نگار جواهریان و همسرش

عکس نگار جواهریان و همسرش رامبد جوان

او همسر سوم رامبد جوان است که قبل از ایشان ماندانا روحی و سحر دولتشاهی همسرش بودند.

بیوگرافی نگار جواهریان و همسرش

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

بیوگرافی نگار جواهریان و همسرش

فعالیت های دیگر شغلی

هنرمند جوان در سال های ۸۰ و ۸۱ برای همشهری نویسندگی می کرد.
به گفته خودش از سن ۱۸ سالگی نوشتن و ترجمه شروع کرده است.
ایشان کار دوبله را نیز تجربه کرده و فیلم کمپ ایکس ری ۲۰۱۴ یه جای کریستین استوارت حرف زده است.
جواهریان تا بحال چند نمایشنامه کوتاه «به نام های شب»، «همینه» و «این مشکل شماست» از هارولد پینتر ترجمه کرده است.

بیوگرافی نگار جواهریان و همسرش

حامی کودکان کار

او به عنوان سفیر انجمن کودکان کار انتخاب شد و از وی خواسته شد تا ظرفیت های جامعه هنری کشور را برای لغو کار کودکان بیش از گذشته فعال کند

قبل از دانشگاه بازیگری را از تئاتر شروع کردم.

دوازده سالم بود که رفتم مدرسه ی هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان. درواقع مدرسه نبود. یک دوره ی تئاتر دو سال و نیمه بود ، برای بچه های بین هشت تا پانزده سال بود.

‌نگار جواهريان ستاره است يا قرار است ستاره بشود؟

ستاره يعني چه؟ من اگر بخواهم در سينماي بعد از انقلاب چند تا ستاره بشمارم، به نظرم يك نفر است و آن هديه تهراني است و من جز او به كس ديگري ستاره نمي‌گويم. دليلش هم اين است كه به نظرم ستاره يعني كسي كه نشود در هر ژانري از خبرهاي داغش گذشت؛ او يك آيكون است و لزوما فقط بازيگري نيست. به نظرم هديه تهراني يك ستاره است، چون حتي با اينكه چند سالي است كار نمي‌كند، اما هنوز خبرساز است و كارنامه كاري او هم بسيار درخشان است. او مي‌تواند تبديل به شمايلي شود كه حتي بعد از چند سال كار نكردن بتواند تيتر يك روزنامه‌ها شود. بازيگرها مي‌توانند زندگي خصوصي جذابي نداشته باشند، اما هر حركتي از ستاره بايد جذاب باشد. ستاره يعني اين. حالا بيا ستاره را از بازيگر جدا كنيم، يك بازيگر مي‌تواند هيچ كدام از اينها را نداشته باشد، چون بازيگري يك راه است. بنابراين من ستاره كه قطعا نيستم و فكر نمي‌كنم كه هيچ وقت هم بشوم. البته هرگز هم چنين چيزي در ذهن من نبوده است. ستاره بودن خيلي جذاب است اما من ستاره نيستم. من به چيزهاي ديگري فكر كرده‌ام. چيزهاي ديگري پارامتر من بوده است و آن راه ستاره شدن را نرفته‌ام.

بیوگرافی نگار جواهریان همسر رامبد جوان + دخترش نوردخت

خیلی تئاتر دوست داشتم.

با پدر و مادرم زیاد تئاتر رفته بودم. پدرم با این که مهندس راه و ساختمان است ، قبلا به خاطر علاقه اش در مالکیت سینما تئاتر کوچک شریک بود. بابابزرگم هم از آن عشق سینماهای قدیمی بود.

بیوگرافی نگار جواهریان همسر رامبد جوان + دخترش نوردخت

بازیگری را از سن 15 سالگی با تئاتر شروع کرد.

از همین نمایش ها در سن 19 سالگی در فیلم من ترانه 15 سال دارم (سال 1380) در نقش مریم بازی کرد و با این نقش بعنوان بهترین بازیگر نقش اول زن از بیستمین جشنواره فیلم فجر را کسب کرد.

حضور در برنامه خندوانه

نگار جواهریان در برنامه خندوانه با اجرای شوهرش حضور پیدا کرد و گپ و گفت صمیمانه و خانواده ای را انجام دادند که در زیر میتوانید ببینید:

جنجال تصاویر لو رفته در کانادا

رامبد جوان در گفتگو با علی ضیا در برنامه «فرمول یک» در پاسخ به اینکه اگر به عقب برگردد ممکن است به کانادا سفر نکند گفت:«نه، سفر می کنم. اینها موضوعات خانوادگی است و من بخشی از یک خانواده ام. اما من پاسپورت هیچ جای دنیا را ندارم و الان فقط پاسپورت این مملکت دستم هست و تابعیت هیچ جا را ندارم و قصد ندارم بروم هیچ جای دنیا زندگی کنم. عاشق این مملکتم و اینجا زندگی می کنم و برنامه ریزی های زندگی ام همه محدود به مملکت خودم هست و تمام پنجاه سال زندگی ام را ایران زندگی کردم. یاد گرفتم چطور در ایران زندگی کنم و اگر قرار باشد جای دیگری زندگی کنم آنچه به دست آوردم را از دست می دهم

به نظرم واقعا حرف زدن درباره آن سفر و تصمیم کافی است، چون مسئله ایی شخصی و مربوط به خانواده من است. اما درک می کنم که مخاطبین من بعد از آن ماجرا و با توجه به میزان علاقه ایی که در برنامه «خندوانه» راجع به مملکتم نشان دادم احساس کردند دارم تناقض گویی می کنم و دوگانه رفتار می کنم اما من مملکتم را دوست دارم.

بیوگرافی نگار جواهریان همسر رامبد جوان + دخترش نوردخت

نگار جواهریان بازیگر نقش اول سریال خاتون

نگار جواهریان در سریال خاتون که از شبکه نمایش خانگی پخش میشد بازیگر نقش اول بود که نشان داد یکی از بهترین بازیگران زن ایران است «خاتون»، داستان زندگی زنی (با بازی نگار جواهریان) را در دوره ناآرام اشغال ایران به دست متفقین، بازگو می‌کند. اشکان خطیبی نقش «شیرزاد ملک» را ایفا می‌کند. او معاون رکن دو ارتش، نظامی سخت‌گیر و همسر خاتون است. شیرزاد ملک مردی عاشق است که در شهریور ۱۳۲۰، با چالش‌هایی بزرگ روبه‌رو می‌شود. ایران، در سال‌های جنگ جهانی دوم، یکی از حساس‌ترین و در عین حال دراماتیک‌ترین دوره‌های تاریخی این سرزمین است که سینما و تلویزیون ایران کمتر به سراغ آن رفته که دلیل اصلی آن هم محدودیت‌های تولیدی است. تا جایی که شاید مهم‌ترین پروژه سینمایی مربوط به آن دوره تاریخی، فیلم‌نامه ساخته‌نشده اشغال اثر بهرام بیضایی باشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

2 نظر

  1. حیف از نگار جواهریان که زن رامبد شده. ولی خیلی بازیگر خوبیه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *