نگین عبداللهی (نگین عبداللهی) بایگر نقش سیما در سریال ترش و شیرین کیست؟ اینستاگرام

بازیگر نقش سیما در سریال ترش و شیرین کیست؟

نگین عبدالهی بازیگر نقش سیما در سریال ترش و شیرین کیست؟ بیوگرافی او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

نگین عبدالهی بایگر نقش سیما در سریال ترش و شیرین

خانم نگین عبدالهی از بازیگران با استعداد کشورمان بوده که در سریال و فیلم های پر بیننده ای بازی کرده است.

نگین عبداللهی (نگین عبداللهی) بازیگر نقش سیما در سریال ترش و شیرین کیست؟ اینستاگرام

سریال ترش و شیرین و فیلم طلا و مس از مهمترین کارهای او در سینما و تلویزیون میباشد که توانسته در کنار بازیگران شناخته شده زیادی حضور پیدا کند.

نگین عبداللهی بعد از گذراندان دورهای بازیگری و کارگردانی در کانون سینماگران جوان، موفق به شروع کار حرفه ای خود در عرصه سینما و تلوزیون شد.

نگین عبداللهی (نگین عبداللهی) بازیگر نقش سیما در سریال ترش و شیرین کیست؟ اینستاگرام

نگین عبداللهی در سال 1385 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم نگین عبداللهی در این سال، بازیگری در سریال ترش و شیرین به کارگردانی رضا عطاران محسوب می‌شود.

همچنین ببینید بازیگر نقش نوید در سریال ترش و شیرین کیست؟ بیوگرافی حسام صالحی

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی نگین عبداللهی بازی در سریال ترش و شیرین بوده است. نگین عبداللهی سال 1385 سریال ترش و شیرین نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با رضا عطاران همکاری داشته است. نگین عبداللهی توانست با بازی در سریال ترش و شیرین تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر شهره سلطانی، حمید لولایی، رضا عطاران و رضا شفیعی‌جم بر تجارب او افزود.

نگین عبداللهی (نگین عبداللهی) بازیگر نقش سیما در سریال ترش و شیرین کیست؟ اینستاگرام

نصرت خانم (مریم امیرجلالی) زنی متکی به نفس است که پس از مرگ شوهرش کمر همت بسته فرزندان قد و نیم قدش را به سختی اما آبرومندانه از آب و گل در آورده است. داستان از جایی شروع می‌شود که مهلت خانه اجاره‌ای نصرت خانم به سر آمده و او مجبور است به خانه‌ای دیگر نقل مکان کند اما این جابجایی باعث بروز ماجراهایی می‌شود که مسیر زندگی نصرت خانم و خانواده‌اش را تغییر می‌دهد.

بازیگر نقش سیما در سریال ترش و شیرین کیست؟

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *