بازیگر نقش هاجر در فیلم ابراهیم خلیل الله کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش هاجر در فیلم ابراهیم خلیل الله کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش هاجر در فیلم ابراهیم خلیل الله کیست و بیوگرافی و عکس های جدید و بدون گریم روشنک عجمیان در نقش هاجر کنیز ساره همسر ابراهیم و مادر اسماعیل را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش هاجر در فیلم ابراهیم خلیل الله کیست +بیوگرافی و عکس

هاجر در فیلم ابراهیم خلیل الله کیست

روشنک عجمیان بازیگر نقش هاجر در فیلم ابراهیم خلیل الله میباشد او متولد ۲۰ بهمن ۱۳۵۵ در تهران بوده و تجربه بازی در سریال مرد هزارچهره، سریال جایزه بزرگ و سریال کوچه اقاقیا را در کارنامه اش دارد.

او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۲ با فیلم تیک تاک (محمدعلی طالبی) شروع کرد.

بازیگر نقش هاجر در فیلم ابراهیم خلیل الله کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی روشنک عجمیان

روشنک عجمیان متولد 20 بهمن 1355 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته کارگردانی تئاتر و لیسانس رشته بازیگری است، در مورد کم کاری می گوید پول و پارتی ندارم، علاوه بر بازیگری توانایی اجرا و تجربه مجری گری نیز دارد.

همچنین ببینید

بازیگر نقش حضرت ابراهیم در فیلم ابراهیم خلیل الله کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش ساره همسر ابراهیم در فیلم ابراهیم خلیل الله کیست +بیوگرافی

سوابق هاجر در فیلم ابراهیم خلیل الله

روشنک عجمیان در سال ۱۳۷۲ و با شرکت در کلاس‌های بازیگری وارد عرصه هنر شد. گوهر کمال، اولین تجربه حرفه‌ای عجمیان در بازیگریست. در کارنامه او بازی‌های درخشانی در مجموعه‌های تلویزیونی محبوب مانند کوچه اقاقیا، جایزه بزرگ، مرد هزارچهره و… به چشم می‌خورد و در سینما در آثاری همچون کتاب قانون، کارناوال مرگ و ابراهیم خلیل‌الله ایفای نقش کرده است.

بازیگر نقش هاجر در فیلم ابراهیم خلیل الله کیست +بیوگرافی و عکس

وی تاکنون در فیلم‌های تیک تاک، خلبان، زن امروز، عبور از خط سرخ، بی قرار، انتخاب، رأی باز، واکنش پنجم، خواستگار محترم، ابراهیم خلیل ا…، مانا و زمانی برای دوست داشتن، نقش آفرینی کرده است و فیلم سینمایی «زمانی برای دوست داشتن» ابراهیم فروزش و «مانا» رزازی فر را در نوبت اکران دارد البته هر ۲ فیلم در جشنواره فیلم‌ فجر سال گذشته به نمایش درآمد و چند فیلم تلویزیونی هم در نوبت پخش دارد.

عجمیان خود را محدود به بازیگری در سینما، تئاتر و تلویزیون نکرده و سوابق درخشانی در اجرا و در مجموعه‌هایی مانند مسابقه پلکان، فرصت برابر، همسران و… دارد. عجمیان بین بازیگری و اجرا، بازیگری را ترجیح می‌دهد، چون رشته تحصیلی اوست. او تئاتر رفتن را بیشتر از سینما رفتن دوست دارد و فضای حاکم بر سالن‌های سینما را نمی‌پسندد و می‌گوید گاهی تماشاگران در یک لحظه تراژیک می‌خندند و این اتفاق ناخوشایند است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *