همسر اول بیژن مرتضوی کیست بیوگرافی و علت طلاق و عکس

همسر اول بیژن مرتضوی کیست بیوگرافی و علت طلاق و عکس

همسر اول بیژن مرتضوی یکی از نوازنده‌های موسیقی بود که در اواخر دهه ۶۰ با بیژن مرتضوی ازدواج کرد و بعد از مدتی صاحب فرزند پسری به نام پژمان شدند اما بعد از گذشت چند ماه آنها از یکدیگر جدا شدند و حضانت پژمان را مادرش بر عهده گرفت .

همسر اول بیژن مرتضوی کیست بیوگرافی و علت طلاق و عکس

همسر اول بیژن مرتضوی کیست

همسر اول بیژن مرتضوی نوازنده‌ موسیقی بود و در دهه ۶۰ با بیژن مرتضوی آشنا شد و ازدواج کرد حاصل ازدواج آنها یک فرزند پسر به نام پژمان میباشد.

بیژن مرتضوی به دلیل مشغله‌های کاری حضانت پژمان را به همسرش سپرد تا مدت‌ها دیگر به ازدواج مجدد فکر نکرد تا اینکه در سال ۱۳۹۵ با ستاره سعیدی خبرنگار خبرگزاری برنا آشنا شد و در نهایت آشنایی آنها به ازدواج ختم گردید.

همسر اول بیژن مرتضوی کیست بیوگرافی و علت طلاق و عکس

بیوگرافی

درباره همسر اول بیژن مرتضوی اطلاعات چندانی وجود ندارد و این خواننده نیز درباره همسرش تا به حال اطلاعاتی ارائه نداده است اما چیزی که مشخص است پژمان پسر بیژن مرتضوی بوده که حاصل ازدواج اول اشت بارها در کنسرت‌های او حضور پیدا می‌کرد و حتی یکی از آهنگ‌های خود را برای پسرش پژمان خوانده است.

همچنین ببینید

فیلم کامل گریه بیژن مرتضوی برای مرگ همسرش

بیماری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی لو رفت

بیوگرافی ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی کیست؟

بیوگرافی بیژن مرتضوی خواننده و همسر اول و دوم و فرزندان

بیژن مرتضوی بعد از ازدواج با ستاره سعیدی که ۲۶ سال اختلاف سنی بین آنها وجود داشت زندگی بدون حاشیه و بی سر و صدایی را تجربه می‌کرد تا اینکه ستاره سعیدی در ۹ شهریور ۱۴۰۲ به علت جراحی عمل مغز فوت کرد.

بیژن مرتضوی در ساری در ۲۵ آبان ۱۳۳۶ دیده به جهان گشود. خانواده ی او پنج نفره هستند. او دارای برادری به اسم فرهاد و خواهرانی به نام های آذر و آرزو می باشد. وی چند روز پس از این که به دنیا آمد با خانواده اش به تهران مهاجرت کردند.

بعد از این که مقطع دبیرستان بیژن مرتضوی به پایان رسید، او به انگلستان سفر کرد و تحصیلات دانشگاهی خود را در انگلستان در رشته مهندسی و نقشه کشی شهری ادامه داد. وی همچنین به کارهای دیگری همچون اجرای موسیقی و یادگیری ویولن مشغول شد. او در سال ۱۹۷۹ میلادی به آمریکا رفت و در دانشگاه ایالت تگزاس به تحصیل در رشته موسیقی مشغول شد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *