همسر حسام محمودی کیست بیوگرافی و ماجرای آشنایی و ازدواج + عکس

همسر حسام محمودی کیست بیوگرافی و اینستاگرام و ماجرای آشنایی +عکس

همسر حسام محمودی کیست

همسر حسام محمودی طراح صحنه و گریمو می باشد آنها دارای یک فرزند دختر به نام هانا بوده که 9 سال سن دارد درباره نحوه آشنایی آنها گفته می‌شود که در یک پروژه سینمایی با یکدیگر آشنا و در نهایت ازدواج کرده‌اند اطلاعات چندانی از همسر حسام محمودی در فضای مجازی وجود ندارد.

همسر حسام محمودی کیست بیوگرافی و ماجرای آشنایی و ازدواج + عکس

درباره مرحوم حسام محمودی

مرحوم حسام محمودی متولد ۱ فروردین ۱۳۶۵ در تهران بود لیسانس حقوق قضایی داشت و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر را دریافت نموده بود اما متاسفانه به دلیل سکته قلبی در بامداد ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ دار فانی را وداع گفت.

همسر حسام محمودی کیست بیوگرافی و ماجرای آشنایی و ازدواج + عکس

شوک بسیار بزرگی که حسام محمودی به خانواده هنری وارد کرد همه بازیگران و هنرمندان را تحت تاثیر قرار داد چندی پیش مرگ شهرام عبدلی باعث شده بود که حسابی جامعه هنری متاثر شوند حالا خبر فوت حسام محمودی بسیاری از اهالی هنر و مردم را نگفتی نکرده است.

همچنین ببینید:

علت دقیق درگذشت و فوت حسام محمودی بازیگر اعلام شد

حسام محمودی جزو هنرپیشه های کم حاشیه به شمار می رود که ترجیح می دهد تا برای محافظت از زندگی حرفه ای خود، کمتر به حواشی زندگی شخصیش بپردازد و کمتر از خود عکس و خبر پخش می کند.او معتقد است که هر روز به مانند هنر پیشه های حرفه ای دنیا، ورزش می کند، برای تسلط بیشتر بر روی صحبت کردن، کتاب می خواند.

همسر حسام محمودی کیست بیوگرافی و ماجرای آشنایی و ازدواج + عکس

حسام محمودی بازیگری را در سال 1391 و با بازی در فیلم های خسته نباشید و شب بیرون در سینما آغاز و همچنین بازیگری در تلویزیون را در سال 1393 و با بازی در سریال گاهی پشت سر نگاه کن، شروع کرد و در سریال زعفرانی سال 94 و شکوه یک زندگی و سایه بان در سال 96 تجربه های موفقی به دست آورد و در سال 97 نیز با سریال لحظه گرگ و میش در تلویزیون حضور یافت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *