همسر نفیسه روشن کیست آیا طلاق گرفته؟

همسر نفیسه روشن کیست آیا طلاق گرفته؟

همسر نفیسه روشن کیست

همسر نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون ایران مردی به نام بهنام بوده که خلبان می‌باشد که البته بارها اخبار مربوط به جدایی و طلاق آنها در فضای مجازی منتشر شده است نفیسه روشن در سال ۱۳۹۱ با مرد جوانی به نام بهنام که در زمینه خلبانی فعالیت داشت ازدواج کرد اما خبرهای ضد و نقیضی درباره طلاق آنها در فضای مجازی منتشر شد.

همسر نفیسه روشن کیست آیا طلاق گرفته؟

زندگی با یک خلبان از زبان نفیسه روشن

نفیسه روشن سال‌ها قبل درباره زندگی با یک خلبان مصاحبه ای کرد و گفت زندگی با خلبان سختی‌های خود را دارد به عنوان مثال برنامه‌ای برای مسافرت و یا مهمانی می‌ریزیم اما به یکباره همه چیز به هم می‌خورد و همسرم ناچار می‌شود که به محل کار خود بازگردد یا در ایام تعطیل مثل عید نوروز و تابستان همسرم مدام در حال کار است و من در خانه تنها هستم و بسیار لحظات سختی برای من است چرا که من هم مثل بسیاری از خانواده‌ها دوست دارم برخی از مناسبت‌ها مثل عید نوروز و شب یلدا و سایر مناسبت‌های دیگر در کنار همسر و خانواده‌ام باشم اما اینگونه نیست.

همسر نفیسه روشن کیست آیا طلاق گرفته؟

ماجرای خبر طلاق

نفیس روشن چندی پیش در اینستاگرام خود متنی را درباره زوج‌های جوان به اشتراک گذاشت که بسیاری از کاربران مدعی هستند نشان دهنده طلاق نفیسه روشن است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی نفیسه روشن و همسرش کیست + ماجرای طلاق و عکس

ماجرای کتک زدن نفیسه روشن چیست +عکس و فیلم

ازدواج مجدد نفیسه روشن +عکس همسر دوم نفیسه روشن

استوری توهین نفیسه روشن به تدوینگر مافیا در اینستاگرام

نفیسه روشن نوشت:

جایی خوندم: اگر زنی در چهل سالگی هنوز جوان است به این دلیل است که شوهرش او را هنوز هم عاشقانه دوست دارد اما این حرف از دید من کمی محال است!

همه زن هایی که روی پای خود می ایستند و با هر درد و رنجی باز لبخند میزنند و با سختی ها میجنگند و هیچ حقارتی رو نمیپذیرند، در هر سنی و با هر صورت و سیرتی تا ابد زیباترین هستند

درسته عشق انگیزه آدمیزاده، ولی یک زن مستقل و پر انگیزه همیشه راهی خواهد یافت و این او را در هر سنی به یک بانوی زیبا تبدیلش میکند.

همسر نفیسه روشن کیست آیا طلاق گرفته؟

ازدواج مجدد

همچنین نفیسه روشن در اینستاگرام خود در شهریور ۱۴۰۲ متنی را به اشتراک گذاشت و مدعی شد که بعد از ۴ سال جدایی از همسرش مجدداً قرار است در کنار یکدیگر باشند حال اینکه آیا منظور از جدایی طلاق است یا فاصله‌ای که بین آنها بوده در هر صورت مشخص نیست.

ازدواج مجدد نفیسه روشن (خودش میگه ازدواج کردم خودش تکذیب میکنه)

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *