هویت مرد چینی که با دختران ایرانی رابطه داشت و در یوتیوب گذاشت

هویت مرد چینی که با دختران ایرانی رابطه داشت و در یوتیوب گذاشت همراه جزئیات را در این صفحه مجله شبونه مشاهده نمایید.

هویت مرد چینی که با دختران ایرانی رابطه داشت

چندی پیش یک پسر جوان چینی با انتشار فیلم هایی از خود و دختران ایرانی در یوتیوب نوشت رابطه با دختران ایرانی خیلی راحت بوده و آنها من را به آسانی به خانه شان دعوت میکردند!!

این فیلم حواشی زیادی در فضای مجازی به وجود اورده است و بسیاری از کاربران شبکه های اجتماع به او انتقاد کرده و خواستند هر چه سریعتر این ویدیو ها را در یوتیوب حذف کند.

هویت مرد چینی که با دختران ایرانی رابطه داشت و در یوتیوب گذاشت

این فیلم بازتاب گسترده ای داشته و بسیاری از کاربران ایرانی را اعصبانی کرده است در نهایت پلیس فتا به سراغ این شهروند چینی مقیم تهران رفته و او را دستگیر کردند.

این مرد چینی بعد از دستگیری همه ویدیو های خود را در یوتیوب حذف کرده و از همه دخترانی که ویدیوهایشان را در یوتیوب به اشتراک گذاشته بود عذرخواهی کرد.

سرهنگ‌ سیداحمد خسروی رئیس مرکزاطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی از تشکیل پرونده در خصوص ادعای یکی از اتباع خارجی و بررسی صحت و سقم آن توسط پلیس خبر داد.

سرهنگ خسروی‌ در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: تصاویری در فضای مجازی منتشر شده‌است مبنی بر این که یکی از اتباع بیگانه مدعی شده با کاربران ایرانی ارتباط نامتعارف دارد.

وی گفت: با توجه به انتشار وسیع این تصاویر در فضای سایبری بسیاری از هموطنان و اصحاب رسانه خواستار رسیدگی به این موضوع شدند؛ بر این اساس پرونده ‌ای تحت همین عنوان به صورت مشترک در دو پلیس تخصصی برای پیگیری و مشخص شدن صحت و سقم این موضوع تشکیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: به محض مشخص شدن ابعاد ماجرا مراتب اطلاع رسانی خواهد شد.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *