هیفا وهبی قبل و بعد از عمل زیبایی + تصاویر و عکس های قدیمی

هیفا وهبی قبل عمل زیبایی + تصاویر و عکس های قدیمی

عکس های قبل عمل زیبایی هیفا وهبی خواننده لبنانی را در ادامه مشاهده میکنید که شاید برای علاقمندان به این خواننده جالب باشد.

جالب است بدانید که در لبنان اکثر مردها همسران خود را با این خواننده مقایسه میکنند و تعدادی از انها زن های خود را طلاق داده اند.

هیفا وهبی قبل و بعد از عمل زیبایی + تصاویر و عکس های قدیمی

عمل های زیبایی تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی سلبریتی ها دارد و به عبارتی پول که باشد زیبایی هم خریدنی است.

هیفا وهبی از یک پدر لبنانی شیعه و مادر مصری، در یک شهر کوچک کشاورزی در جنوب لبنان زاده شد.برادر او در جریان حمله اسرائیل به جنوب لبنان در 1982 کشته شده بود.او با گوش کردن به موسیقی‌هاي جاز و آر اند بی رشد کرد و در سنین بسیار پایین مدل شد و در سن 16 سالگی برنده عنوان دختر شایسته جنوب لبنان گردید. موفقیت بعدی هیفا در سال 1995 با دوم شدن او در مسابقات دختر شایسته کسب شد.

هیفا وهبی قبل و بعد از عمل زیبایی + تصاویر و عکس های قدیمی

او اولین مجموعه خود را به نام هوالزمان منتشر ساخت آلبومی پیروز به شکرانه ترانه تکی اقول اهواک می گم دوست دارم شد.مجموعه دوم او بدی أعیش می خوام زندگی کنم در سال 2005 منتشر شد و به موفقیتی بالاتر از حد انتظار به علت تک آهنگ حیات قلبی رسید که پس از ترور سیاست‌ مدار لبنانی رفیق حریری منتشر شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *