دانلود کامل پدرخوانده قسمت ۷ فصل سوم

دانلود کامل پدرخوانده قسمت 7 فصل سوم با کیفیت اصلی و عالی را در این صفحه اماده کرده ایم.

سریال پدر خوانده به کارگردانی سعید ابوطالب به قسمت هفتم رسیده است برنامه ای مسابقه ای بین سلبریتی ها که طرفداران زیادی به دست اورده است و مورد استقبال قرار گرفته است.

برنامه پدرخوانده موفق شده در سالهای اخیر دنبال کننده های خود را افزایش دهد و با تولید چند فصل پخش خود را مستمر و ثابت نگه دارد. این بازی حالا در بین مردم محبوب شده و حتی خانواده ها در جمع های دورهمی با هم بازی میکنند.

همچنین ببینید

دانلود کامل پدرخوانده قسمت ۶ فصل سوم

سعید ابوطالب بعد از موفقیت در تولید سریال مافیا با سریال پدخوانده مهمان خانه های مردم شده است و از کارگردان های موفق در تولید برنامه های رئالیتی شو میباشد.

سعید ابوطالب تهیه‌کننده و کارگردان «شبهای مافیا» که در حال ساخت رئالیتی شوی جدیدی است، در این خصوص گفت: مجموعه جدیدی می سازیم که یک رئالیتی شو با موضوع بازی مافیا است. «پدرخوانده» سناریوی پیچیده‌ای دارد و فقط یک ماه بازیگران مشغول یادگیری و تمرین آن بوده‌اند.

این برنامه‌ساز درباره اینکه چرا آن سبک و سناریو را کنار گذاشته است، توضیح داد: مافیا با سبک و شیوه های مختلفی بازی می‌شود و ما آن را حتی الامکان در سناریوی رئالیتی‌شویمان ساده کردیم، چون خیلی از مردم پلیر حرفه‌ای یا گرداننده نیستند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *